Roku מכריזה על מערכת הפעלה 11.5 עבור טלוויזיות, סרגלי סאונד וסטרימרים של Roku

1
Roku מכריזה על מערכת הפעלה 11.5 עבור טלוויזיות, סרגלי סאונד וסטרימרים של Roku

רוקו הכריזה על העדכון האחרון לפלטפורמה שלה, OS 11.5. גרסת מערכת ההפעלה החדשה תתעדכן אוטומטית או תהיה זמינה להורדה ברוב מקלות הסטרימינג הקיימים של Roku, טלוויזיות וסרגלי קול חכמים. מערכת ההפעלה 11.5 מבוססת על עדכון הפלטפורמה הקודם OS 11.0, ששוחרר במרץ 2022.

בואו נבדוק את התוספות האחרונות למערכת ההפעלה 11.5 ש-Roku מקווה שישפרו עוד יותר את חווית המשתמש עבור בעלי מכשירי סטרימינג ו-Roku TV.

סקירת תכונות Roku OS 11.5 החדשה

הבאזז: הממוקם בתפריט מסך הבית, משתמשים יכולים לעיין באוסף פוסטים המתעדכן לעתים קרובות הכולל תוכן ממוקד בידור קצר משירותי סטרימינג פופולריים כולל AMC+, Apple TV+, BET+, Crackle, Hallmark Movies Now, IGN, Plex, Popcornflix, Showtime, Starz, The CW, Tubi, Vevo ו-Wondrium, עם עוד.

ה-Buzz עשוי לכלול קטעי וידאו, תמונות, טריילרים, ראיונות ותוכן אחר כדי לעזור למשתמשים לגלות סרטים ותוכניות. ברוח המדיה החברתית, משתמשים יכולים ליצור אינטראקציה עם תוכן על ידי אהבת פוסטים, שמירת תוכן לצפייה מאוחר יותר, מעקב אחר פרופילים כדי לצפות בפוסטים עתידיים, או הזרמה מיידית של הסרט או התוכנית המופיעים בפוסט.

המשך לצפות: תכונה זו מאפשרת למשתמשים להמשיך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים שהם הזרימו בעבר. ניתן לגשת לדף המשך צפייה דרך תפריט מסך הבית. זה נותן למשתמשים מיקום יחיד לקפוץ חזרה לתוכן שהם צופים בהם, משירותים כמו HBO Max, Netflix, Paramount+ ו- ערוץ רוקו. ערוצים נוספים יתווספו עם הזמן.

שמור רשימה: זה מאפשר למשתמשים לשמור סרטים ותוכניות ברשימת שמירת תוכן כדי להזרים מאוחר יותר. ממוקמת בדף מה לצפות ובאפליקציה לנייד של Roku, רשימת השמירה מספקת מקום למשתמשים לגשת ולהזרים תוכן שנשמר בעבר. תכונה זו היא הרחבה של רשימת השמירה שהושקה בעבר בערוץ Roku וב- אפליקציה לנייד של Roku.

חנות רוקו: תוספת זו ל- תפריט מסך הבית של Roku מספק יעד ויזואלי, סוחף יותר לגלישה, חיפוש והוספה של ערוצים בחינם ובתשלום למכשירי Roku. משתמשים יוכלו גם לנווט בין קטגוריות שונות כדי למצוא ולקנות תוכן סטרימינג חדש. חנות Roku תופיע במכשירים בחודשים הקרובים ותורחב עם הזמן. המטרה היא לספק חווית קנייה יעילה ומשולבת בפלטפורמת Roku.

האזנה פרטית בלוטות’: Roku מרחיבה את ההאזנה הפרטית של Bluetooth כדי להיות תואמת לחדש ביותר Roku Ultra, Roku Streambarו Roku Streambar Pro. משתמשים יכולים להתאים את האוזניות שלהם מה- תפריט הגדרות סאונד ולהתחיל להאזין לתוכן באופן פרטי. זהו עדכון לתכונת ההאזנה הפרטית הנוכחית של Roku, המאפשרת למשתמשים להאזין לטלוויזיה שלהם דרך אוזניות המחוברות לשלטי הפרימיום של Roku או בהתאמה דרך האפליקציה לנייד.

Roku Voice Tweaks: Roku מוסיפה כלים חדשים על המסך כדי לעזור למשתמשים להגיע ליעדי הערוץ הרצויים תוך כדי שימוש קול רוקו. משתמשים יכולים לראות תצוגה על המסך שלהם המציגה אפשרויות ערוצים הרלוונטיות לחיפוש הקולי שלהם. משם, לקוחות יכולים לומר או לבחור את האפשרות שהם רוצים ולהתחיל להזרים.

קטגוריות במדריך ערוץ הטלוויזיה החי של Roku: תכונה זו מאפשרת למשתמשים לגלות ולקפוץ לתוכן טלוויזיה בשידור חי עם קל לניווט קטגוריות תוכן.

Roku הוסיפה גם שלוש קטגוריות חדשות שניתן לעיין בהן:

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

  • אחרונים
  • מועדפים
  • נרשם

בתוך קטגוריות, ניתן לשמור ערוצים מועדפים, ותוכלו גם לחזור לתוכן שנצפה לאחרונה, או להגיע לתחנות פרימיום מערוץ Roku. משתמשים יכולים גם לדפדף בז’אנרים של טלוויזיה בשידור חי כולל חדשות, ספורט, סרטים, בידור, ילדים, פשע, מוזיקה ו-En Espanol, אשר יאוכלסו באופן אוטומטי על סמך תוכן הטלוויזיה החי בערוץ Roku הזמין בקטגוריות אלו.

כפתור “מדריך” ערוץ טלוויזיה בשידור חי: Roku מציגה את א כפתור “מדריך” ייעודי של ערוץ טלוויזיה בשידור חי באפליקציה לנייד כדי שמשתמשים יוכלו לראות מה מתנגן בשידור חי בטלוויזיה שלהם. עם כפתור “מדריך”, לקוחות יכולים להפעיל את מדריך ערוצי הטלוויזיה בשידור חי. מתוך המדריך, הם מוצאים ערוצי טלוויזיה בשידור חי, גולשים בתוכן לצפייה ומחפשים קטגוריות.

עֵצָה: כפתור המדריך בתוך אפליקציית Roku Mobile יהיה זמין רק כאשר הוא מחובר ל-a Roku TV עם מערכת הפעלה 11.5 באזורים נתמכים.

Roku Streambar עם שלט

לוח זמנים להשקת OS 11.5

לפי Roku, מערכת ההפעלה 11.5 יוצאת לנגני סטרימינג נתמכים של Roku, טלוויזיות Roku ומוצרים תואמים אחרים במהלך החודשים הקרובים מתאריך הפרסום של מאמר זה.

כדי לחפור עמוק יותר לתוך Roku OS 11.5, הצג את הערות השחרור הרשמיות.

מכשירי רוקו

Rocky Times ב-Roku ברבעון השני של 2022: האם סטרימינג דיגיטלי בבעיה?

TCL מוסיפה דגמי טלוויזיה חדשים של Roku לשנת 2022

Roku משתפת פעולה עם Element בטלוויזיה החיצונית הראשונה שלהם

רוקו לוקח אותך אל “אזור הטלוויזיה החיה”

Roku Streaming Stick 4K ו-4K+ מספקים עולם של תמיכה בטלוויזיה

פוסטים דומים

Leave a Reply