צג נייד של Intehill 15.6 אינץ’ הוא מופתי בעבודה ובמשחק [Review]

1
צג נייד של Intehill 15.6 אינץ’ הוא מופתי בעבודה ובמשחק [Review]

האם אתה משתמש בצג מסך גדול עם מחשב שולחני או מחשב נייד כנהג היומי הבלעדי שלך? כך או כך, הוספת תצוגה שנייה תכפיל את הנוחות והפרודוקטיביות יותר.

צג P15NF 15.6 אינץ’ QLED נייד של Intehill יכול להגביר את ביצועי העבודה והמשחק שלך. הכנס והפעל, ללא צורך בתצורה פאנל נייד זה הוא צג FreeSync HDR למשחקים או עבודה אידיאליים.

אם אתה מצליח לשחק במשחקי מחשב בטלפון החכם שלך, או לנסוע הרבה, P15NF קל המשקל מאפשר לך להביא מעצמת מסך גדול לכל מקום שאתה נמצא בחבילה שימושית בגודל 0.17 אינץ’ x 14 אינץ’ x 9.1 אינץ’ ששוקלת רק 1.41 ק”ג.

התצוגה מספקת סולם צבעים מדהים של FHD 100% DCI-P3 עם בהירות של 500 ניטים ומכילה מבחר מרשים של יציאות חיבור: שתי USB-C, אחד Mini-HDMI, אחד Type-C OTG ושקע אוזניות בגודל 3.5 מ”מ.

לצג הנייד של Intehill 15.6 אינץ’ יש מספיק נכסים ותכונות כדי להספיק כצג שולחני בשירות מלא. (קרדיט תמונה: אינטהיל)


יציאת On-the-Go (OTG) לא תמיד כלולה במסכים ניידים, אך היא מוסיפה לנוחות ולפרודוקטיביות. מתאם ה-OTG מאפשר לך לחבר כונן הבזק מסוג USB בגודל מלא או כבל USB-A לטלפון או לטאבלט שלך דרך יציאת הטעינה מיקרו USB או USB-C.

הקצה הימני של המסך כולל יציאת Mini-HDMI בתוספת שתי יציאות Type-C מלאות כדי להפוך את המסך הזה למחשב נייד נייד ולצג מחשב.

זה גם אידיאלי עבור PS5/4, Xbox, Steam Deck ו-Switch. כלולים תקע חשמל בשקע קיר עם מחבר USB-A ל-USB-C ליציאת החשמל של הצג, כבל USB-C ל-USB-C וכבל Mini-HDMI ל-HDMI.

ביצועי מסך ללא תחרות

פאנל QLED עם עומק צבע של 10 סיביות מספק חוויה ויזואלית מהממת. הוא מציג בהירות טקסט מעולה וצבעי תמונה חיים בתצוגת דיוקן ונוף.

תצוגה זו מספקת זווית צפייה של 178° שאינה נשטפת או דהויה בקצוות המסך. אתה יכול להגדיר את תפריט הפאנל כדי לחדד את התצוגה נטולת הבהובים ולהתאים למצב אור כחול נמוך שעוזר עוד יותר להפחית את עומס העיניים בעת בוהה במסך לפרקי זמן ארוכים.

צג נייד של Intehill בגודל 15.6 אינץ' המחובר ל-HP Chrombase

התצוגה החזותית (R) של דגם P15NF של 500 ניטים מחוברת למחשב Chromebase עם צג של 250 ניטים ו-21.5 אינץ’. שימו לב שהצג הנייד מציג את סרגל העגינה התחתון של ChromeOS, שבעצם נותן פונקציונליות מלאה ללא צורך להפעיל מהצג הראשי ולגרור לצג השני.


תקנים חזותיים מקצועיים

גורם תורם נוסף לפאנל הנייד הבנוי בצורה מוצקה זה הוא ההבדל ש-DCI-P3 (Digital Cinema Initiatives – פרוטוקול 3) מביא לתמונה על sRGB.

DCI-P3 הוא תקן טכנולוגיה חדש יותר עבור סט צבעים שיוזמות הקולנוע הדיגיטלי (DCI) ו-Society of Motion Picture and Television Engineer (SMPTE) יצרו לסטנדרטיזציה של צבעים המשמשים בתעשיית הסרטים.

sRGB הוא תקן תצוגה צבעוני מוקדם יותר ש-HP ו-Microsoft יצרו במשותף בשנת 1996 לשימוש על צגים, מדפסות ואינטרנט.

בעוד שתקן ה-sRGB הישן יותר עדיין נפוץ במסכים ניידים, DCI-P3 מביא טווח צבעים רחב יותר והשימוש בו במכשיר זה מהווה ברכה לגיימרים ולאנשי מקצוע בתחום הגרפיקה. במיוחד אם אתה משתמש בצג בחוץ, או במשרדים מוארים או באולפנים גרפיים, דגם P15NF עם DCI-P3 נראה הרבה יותר.

צג אינטהיל התאמת תצוגה של Winodws 10

צג Intehill (L) זקוק לשינוי תצורה קל בלבד בהתאמת התצוגה של Microsoft Windows 10. שימו לב שכל צג מציג תוכן שונה ואת הסרגל התחתון לפונקציונליות מלאה.


כיסוי חכם, תוצאות מטומטמות

הכיסוי החכם כביכול הכלול בקופסה הוא נקודת תורפה טיפוסית לצגים ניידים. רובם מגיעים עם סוג של תיק מתקפל כדי להגן על הפאנל בזמן נשיאתו ואחסוןו. הכיסוי החכם משמש גם כמעמד לשולחן.

כיסוי חכם של אינטהיל
כיסוי חכם של אינטהיל

אלא אם כן אתה אוהב לפתור חידות ולקפל יצורי אוריגמי, כיסויים חכמים על מסכים יכולים להיות חוויה חסרת תועלת ומתסכלת. עם זאת, במקרה זה, המשטח בעל המרקם של הכיסוי הוא משטח מונע החלקה העוטף היטב את הפאנל.

חומר הוויניל הפלסטי הכבד סביב מגנט קטן עוזר לשמור על הכיסוי מחובר לחלק האחורי של הצג. העיצוב המשולש שלו קשיח ושימושי יותר הודות לחיזוק קטן דמוי ציר המהווה חלק ממרכז החלקים הקיפולים.

ובכל זאת, כשאני משתמש בצג הזה למפגשי עבודה ארוכים, אני מדביק שתי חתיכות דו-צדדיות של סרט הרכבה. חתיכה אחת מונעת מהדש האחורי להחליק, והחתיכה השנייה מונעת מהקצה הקדמי התחתון של הלוח לנוע קדימה.

פתרון טוב יותר הוא לחבר מנגנון מתכת שנשלף החוצה בדומה למסגרת תמונה. ראיתי רק את השיטה הזו בשימוש על כמה לוחות ניידים.

התוספות חשובות

קישוריות היא יתרון עם צג זה. זה מתחבר בקלות לטלפונים, למחשבים שולחניים ולמחשבים ניידים. הדרישה היחידה היא שהמכשיר המארח חייב להיות בעל יציאת Thunderbolt או HDMI. לעתים רחוקות זו בעיה במחשבי Mac, Windows, Linux ו-ChromeOS חדשים יותר. הפאנל תואם גם ל-SteamOS.

תכונת גרירת פאנל ניידת בגודל 15.6 אינץ' של Intehill

המסך הנייד של Intehill (L) מציג בקלות תוכן שונה על ידי גרירת החלון מהמחשב הנייד של לינוקס. במחשבי לינוקס, שכפול רכיבי שולחן עבודה ומשגרים אינם מועברים לצג השני.


צג FHD צורך חשמל מינימלי, וזה יתרון נוסף לשימוש נייד. הוא דורש 10 וואט אבל מגיע עם מתאם מתח של 15W – חלופה נאותה אם המחשב המארח לא מפעיל את הצג הנייד מיציאת המחבר.

מכיוון שדגם ה-P15NF משתמש בפחות מ-10 וואט, בעת ביצוע משימות רגילות, בנק חשמל של 20,0000 מיליאמפר/שעה יכול לשמור על הצג לעבוד יותר מ-10 שעות.

יחידה זו תומכת בכל הטלפונים של סמסונג עם DeX. אתה יכול גם להרחיב את המסך לאייפון, אבל הוא צריך מתאם Lightning ל-HDMI.

שים לב שלא כל טלפונים אנדרואיד שולחים אות פלט למחבר USB-C. זה קובע אם הטלפון שלך עובד עם צג נייד זה.

אפילו הטלפון החכם החדש שלי Moto Stylus 5G (2022) מטומטם בהקשר הזה. התוצאה הזו אינה אשמתה של אינטהיל.

איפה לקנות

הצג הנייד P15NF 15.6 אינץ’ QLED זמין כעת ב- חנות Intelhill באמזון. מחיר המחירון שלו הוא 269 דולר.


הצע ביקורת

האם יש מוצר או יישום טכנולוגי שאתה רוצה להציע לסקירה? משהו שאתה אוהב או רוצה להכיר?

שלח לי את הרעיונות שלך בדוא”ל ואשקול אותם עבור טור עתידי.

והשתמש בתכונת תגובות הקורא למטה כדי לספק את הקלט שלך!

פוסטים דומים

Leave a Reply