פטרייה טבעונית סטרוגנוף פטרייה טבעונית סטרוגנוף

3
פטרייה טבעונית סטרוגנוף פטרייה טבעונית סטרוגנוף

ארוחה עשירה ושמנת וידידותית לחלוטין לטבעונים!

טעמי האומאמי המדהימים בפטריית סטרוגנוף שלנו הופכים ימי שני ללא בשר לקסומים. עם מגוון של יתרונות בריאותיים, פטריות מהוות אלטרנטיבה מבריקה לבשר בכל כך הרבה מנות, כמו הפטרייה הטבעונית שלנו סטרוגנוף. בעולם הקולינרי, הפטריות זוכות לשבחים על טעמן הבשרני ומככבות במנות ראשונות במסעדות משובחות בכל מקום. על ידי הפיכת הארוחה הזו לטבעונית לחלוטין, יצרנו רוטב שמנת עשיר תוך שימוש במרכיבים מתחשבים. לשם כך, שילוב המרכיבים הזה יוצר את הרוטב הכי מלוח שתרצו לאכול בכף!

פטריות הן הכל על טעם אומאמי

הארוחה המשביעה הזו היא 100 אחוז צמחי!

אומאמי הוא חוש הטעם החמישי אחרי מתוק, חמוץ, מר ומלוח. הכי טוב לתאר כ”בשרני”, אומאמי מכה בגב הגרון שלך, ומשאיר אותך רוצה עוד. אומאמי בדרך כלל לא נמצא במרכיב בודד אלא כאשר מזונות ספציפיים משולבים יחד במנה. תחשוב על מיסו ופטריות, בשר וגבינת פרמזן, ופירות ים עם עגבניות: הנה.

יתר על כן, ההתמקדות היום היא בשילוב יותר ארוחות על בסיס צמחי ברוטציה השבועית. באור הזרקורים, הפטרייה הצנועה מספקת מגוון יתרונות בריאותיים. למעשה, פטריות מספקות יותר מינרלים מרוב הירקות, וזו הסיבה שהיא מהווה תחליף בשר נהדר.

רוטב לפטרייה הטבעונית הזו סטרוגנוף

סטרוגנוף פטריות טבעוניות שלנו הוא מתכון חובה לנסות שבפעם הבאה שתחשק לפסטה.

כולם אוהבים רוטב טוב, נכון? סטרוגנוף טוב נושא רוטב קרמי וחמאתי על בסיס יין שרוב הילדים יאכלו בלי לשאול שאלות. כדי ליצור מחדש את הרוטב הזה תוך כדי חיתוך השומן ויצירת גרסת פטריות טבעוניות, אנחנו מתחילים עם הפחתת יין. מכיוון שהיינו צריכים להפחית את השומן הרווי שנמצא בקוקוס, דיללנו חלב קוקוס קל במים. למרות שהשלב הזה מקצץ בשומן, הטעם המלא של הקוקוס עדיין נשאר.

אנו מוסיפים למתכון הזה גם טעמים נהדרים אחרים כמו חומץ בלסמי ותמרי. תמרי הוא רוטב סויה כהה יותר מרוטב סויה, ולרוב הוא נטול גלוטן. וכמובן, גם תמרי מלא באומאמי.

יתרונות בריאותיים לשחק כינור שני לפי הטעם

לספק את התשוקה שלך לאוכל מנחם בצורה בריאה עם המתכון הקרמי הזה.

סטרוגנוף פטריות טבעוניות שמנת זה הוא פלא של מחבת אחת. ראשית, נקפיץ את הבצל והפטריות הארומטיים בשמן זית. ברגע שהבצל שקוף והפטריות רכות, אנחנו בונים את הרוטב לאט. בזמן שהכל מתבשל במחבת, אתה יכול לנקות את הבלגן המינימלי וגם להכין את העמילן לבחירתך.

ברור שבסיס פטריות שמנת טעים נהדר על פסטה או פירה. אתה יכול גם לנסות לפזר אותו על מצע רדוד של קינואה אדומה. תכולת החלבון הגבוהה של הקינואה הופכת את השילוב הזה לארוחה שלמה. בדוק את הסוד של השפית לינדזי להכנת קינואה קלילה ואוורירית.

אם עמילן לא מופיע בתזונה שלך, נסה להגיש את הסטרוגנוף על מצע של ירקות נבולים. החומצה המצויה בתרד מאודה או בקייל נבול וארוגולה מאזנת את טעמי הקוקוס המתוקים עם רכיב מריר. לחלופין, הוסיפו למנה אספרגוס מאודה. ירקות מעורבבים עם פסטה, אורז או דגנים אחרים היא שיטה מצוינת נוספת להפחית מנות של פחמימות מורכבות.

לא משנה מה הבסיס, סמכו על כך שהטעמים העמוקים והקרמיים בסטרוגנוף הפטריות הטבעוני שלנו ירשימו אתכם מספיק כדי להכין אותו שוב!

Leave a Reply