עדכון Roon 2.0 כולל גרסה ניידת של Roon ARC

0
עדכון Roon 2.0 כולל גרסה ניידת של Roon ARC

החופשי רון 2.0 העדכון כבר כאן, אבל החדשות הגדולות יותר הן השחרור של רון ARC; גרסה ניידת של הפלטפורמה המאפשרת לך להתחבר ל-Roon Core שלך ​​בכל מקום בעולם.

מה זה רון? זו שאלה טובה מאוד.

לפירוט מפורט של Roon וכיצד זה עובד ומשלב את אוסף המוזיקה הדיגיטלית הקיימת שלך ופלטפורמות סטרימינג כמו TIDAL ו-Qobuz, בבקשה קרא את הפריימר שלנו.

Roon עוסקת גם בעסקי החומרה ומציעה את שרתי המוזיקה Roon Nucleus שיכולים לשמש כמרכז של מערכת ההשמעה הדיגיטלית שלך; תכונה חיובית אחת של רון היא שאתה לא צריך להשתמש בחומרה שלהם כדי להפעיל את התוכנה. ישנם עשרות רכיבים של Roon Ready או Roon Tested שאושרו על ידי הפלטפורמה וזה לא יוצא דופן למצוא אפילו שרתי מוזיקה מתחרים או נגני רשת המציעים תאימות לשירות.

הלכתי לרון לפני כמעט 15 חודשים ויהיה קשה לעבור בשלב זה עם למעלה מ-2,000 תקליטורים המשולבים ב-Roon Core שלי וכמעט 4,000 אלבומים ברחבי TIDAL ו-Qobuz שנשמרו גם כן.

כשה-Roon Nucleus מחובר לנתב הביתי של ASUS, יש לי מספר נקודות קצה של Roon הפזורות ברחבי הבית שלי (Cambridge Audio, Bluesound, Apple, Naim) שבהן אני יכול להשתמש כדי לגשת לכל המוזיקה שלי דרך התוכנה.

מה שאני לא יכול לעשות זה לגשת לכל המוזיקה הזו בזמן שאני יושב בבית קפה בניו יורק או בטורונטו בזמן משימה או נסיעה.

שמור את קו המחשבה הזה. כן – אני יכול לגשת ל-TIDAL או ל-Qobuz באייפון או ב-MacBook Pro שלי בזמן עבודה מחוץ לבית, אבל אני לא יכול לגשת ל-Qobuz עדיין בקנדה, וזה בעיה מרכזית. אני גם לא מצליח לגשת ל-2,000 התקליטורים ב-Roon Nucleus שלי באייפון בזמן שאני נהנה מדים סאם בספאדינה בצ’יינה טאון של טורונטו.

אז מה חדש ב-Roon 2.0 וב-Roon ARC?

משתמשי Roon יתבקשו לעדכן את Core שלהם ל-Roon 2.0 החל מהיום ויכולים להוריד את Roon ARC ב-iOS או אנדרואיד:

Roon 2.0 & Roon ARC

בליבה של Roon 2.0 היא אפליקציה חדשה לגמרי לנייד. זה נקרא Roon ARC, והוא תוכנן מהיסוד לתת למשתמשי Roon את כל המוזיקה שלהם, בכל מקום שהם הולכים.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

בין אם מתאמנים בחדר הכושר, נכנסים למשרד או נוסעים אלפי קילומטרים מהבית, Roon ARC מעניק למשתמשים שלו גישה מרחוק לכל ספריית Roon שלהם של אלבומים, אמנים, רשימות השמעה ותגים. לא עוד להסתפק בשנייה הטובה ביותר מאפליקציות סטרימינג. Roon ARC גורם לכל מקום להרגיש כמו בבית.

חינם לכל מנויי Roon, Roon ARC מציע גישה תוך כדי תנועה לאוצר המטא נתונים של Roon, ומאפשר לך להעמיק במוזיקה שאתה אוהב תוך כדי תנועה. גישה לתווים, אלבומים ושירים; המלצות, רדיו רון, מהדורות חדשות ומיקסים יומיים הכל מכף ידך.

אפליקציית Roon ARC מבטיחה שלא תמצאו את עצמכם מתגעגעים למוזיקה האהובה עליכם בדרכים; לא חסרים יותר את הפלייליסטים שנאספו; האלבום הכל כך חשוב הזה שאתה רוצה להאזין לו עכשיו תמיד שם בשבילך.

Roon ARC משתלב ישירות עם TIDAL ו-Qobuz, ומקשר את ספריית המוזיקה שלך עם מיליוני הרצועות הזמינות בפלטפורמות הסטרימינג הללו.

רון 2.0

חשוב מכך, השילוב הזה לא רק אומר שאין עוד צורך לעבור בין אפליקציות שונות במכשיר הנייד שלך לשירותי סטרימינג – אתה יכול לגשת ל-TIDAL ו-Qobuz ישירות מ-Roon ARC – זה גם מבטיח שכל המוזיקה הזו כפופה ל-Single של Roon מטא נתונים.

בהתבסס על התמיכה הקיימת של Roon לרמה הגבוהה ביותר של ביצועי אודיו דיגיטליים, Roon ARC שם את איכות השמע בראש ובראשונה. Roon ARC משתמש באותה מסגרת אודיו שהפכה את Roon at home למובילה בתעשייה – מה שמבטיח חווית האזנה ללא תחרות בכל מקום שבו אתה נמצא כשתלחץ על Play.

יתר על כן, על ידי אופטימיזציה של נתיב האות, Roon ARC מבטיח את איכות הצליל הטובה ביותר מכל מכשיר נייד שבו אתה נהנה מהמוזיקה שלך. כרטיסיית המידע ‘נתיב איתות’ בתוך האפליקציה מציגה כיצד האודיו שאתה מאזין לו זורם למכשיר שלך – כל הדרך ממדיה מקור ועד לאוזניות שלך.

אין נתונים ניידים או גישה לאינטרנט? אפליקציית Roon ARC מאפשרת לך להוריד בקלות כל אחד מהפלייליסטים והאלבומים המקומיים שלך ישירות למכשיר הנייד שלך כדי שתוכל ליהנות מהם במצב לא מקוון. מכיוון ש-Roon ARC מוריד מוזיקה לטלפון שלך בפורמט הקובץ המקורי שלו, במקום להיות דחוס, מובטחת לך איכות ההשמעה הטובה ביותר שאפשר.

“רון קבעה את הסטנדרט לחוויית מוזיקה בבית, והדבר ששמענו לרוב ממשתמשי רון הוא שהם רוצים לקחת את החוויה הזו לדרך. זו באמת התגלות שיש לך את כל המוזיקה שלך – בתוספת רדיו רון, מיקסים יומיים והמטא נתונים של רון – בכל מקום בעולם.” ‏ אנו ונדרמיר, מייסד ומנכ”ל

זה אולי נראה פשוט מספיק אבל השטן נמצא תמיד בפרטים הקטנים. בואו נסתכל על כמה שאלות נפוצות שעשויות להיות למשתמשים לגבי Roon ARC.

מה ההבדל בין ARC ל-Roon Remote?

שלט רון מיועד לפנים הבית. ARC מיועד מחוץ לבית. Roon תומך בפונקציונליות מתקדמת יותר כולל DSP, עריכת מטא נתונים והגדרת אזור, בעוד ARC מציעה את הפונקציונליות העיקרית של Roon תוך כדי תנועה.

האם ARC מתחבר ל-You Roon Core?

כן, ARC הוא לקוח של Roon Core שלך.

במילים אחרות, ה-Core שלך ​​מחזיק את רוב הנתונים, הקבצים וההעדפות של Roon שלך ו-ARC מפציץ את הליבה שלך לקבלת מידע זה. בכוונה אין הרבה נתונים מאוחסנים בתוך ARC עצמו. הליבה שלך נשארת המוח של הפעולה כך ש-ARC יכול להישאר קל משקל וזריז ככל האפשר.

מכיוון שהגדרה זו דורשת תקשורת קבועה בין ARC ל-Core שלך, תרצה לוודא שה-Core שלך ​​תמיד פועל ובעל מהירויות העלאה מספקות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אנו ממליצים לחבר את Core שלך ​​באמצעות כבל Ethernet ישירות לרשת שלך.

ARC אמור להופיע ללא בעיה ברוב הרשתות הסלולריות המודרניות, אך אל תהסס להשתמש ב-Wi-Fi כשאפשר לתוצאות מהירות עוד יותר.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

איך ARC מתחבר ל-Core שלי?

כדי להבטיח ש-ARC יוכל לתקשר עם Core שלך ​​כשאתה בדרכים, יש להגדיר את הרשת שלך לגישה מרחוק. במקרים רבים, תצורה זו (הנקראת “העברת יציאות”) תתבצע אוטומטית.

כאשר Roon מגדיר את הרשת שלך (או אם תגדיר אותה באופן ידני), ARC תיצור קו תקשורת מאובטח ל-Core שלך, יאמת את האישורים של חשבון Roon שלך וישתמש בהעברה מוצפנת לכל החיבורים.

האם אוכל להשתמש ב-ARC ללא Core? מה קורה אם Core שלי נכבה?

ARC דורש חיבור ל-Core שלך ​​כדי לפעול. בדיוק כמו עם Roon, תהיה לך החוויה הטובה ביותר אם הליבה פועלת בכל עת.

אם הליבה שלך אמורה לצאת למצב לא מקוון לפרק זמן קצר (לדוגמה הפסקת חשמל קצרה), ARC תיצור מחדש חיבור ברגע שה-Core יחזור לאינטרנט. אם הליבה שלך באמת כבויה או בלתי ניתנת להשגה, תצטרך לתקן זאת כדי להמשיך להשתמש ב-ARC.

אם תרצו להשתמש ב-ARC ללא חיבור לרשת, למשל במטוס או בטיול ללא קישוריות, תוכלו להפעיל אלבומים ורשימות השמעה שהורדתם ל-ARC מראש.

האם אוכל לעדכן את הספרייה שלי עם ARC?

כן, ARC תומך בניהול ספריות תוך כדי תנועה. זה כולל עדכון תגים, רשימות השמעה ומועדפים, כמו גם הוספה ומחיקה של תוכן מהספרייה שלך.

האם אוכל להעביר את התור שלי בין אזורי ARC ו-Roon בביתי?

לעת עתה, ARC ו-Roon מנוהלים בנפרד תורים, עם זאת, אם תרצה לשאול רצועות מסשן של Roon לאחרונה ב-ARC, ה-Recently Played שלך יראה לך את הרצועות שהושמעו לאחרונה מכל רחבי Roon ו-ARC. גם רשימות השמעה משותפות ומסונכרנות בין Roon ל-ARC.

האם ARC תומך ברדיו חי?

עדיין לא, אבל אנחנו מתכננים להביא את חוויית הרדיו החי של רון ל-ARC בעתיד הקרוב.

ARC אודיו

Roon ARC באייפון
Roon ARC באייפון

כמה רוחב פס נייד משתמש ARC?

ישנם גורמים רבים שעשויים להשפיע על השימוש ברוחב הפס של ARC. בוא נפרק את זה בשבילך.

קודם כל, ARC משתמש ברוחב פס נייד לכמה מטרות – סנכרון בין הספרייה שלך ל-Core שלך, גלישה בתוך ARC והשמעת מוזיקה. מבין השלושה הללו, השמעת מוזיקה היא הצרכן הגדול ביותר של רוחב פס.

האם אני יכול לשלוט בזה?

כן, אתה יכול להשתמש בהגדרות איכות כדי לשלוט בכמה רוחב הפס משמש על ידי הזרמת מוזיקה. קרא להלן כדי לראות בדיוק מה המשמעות של כל הגדרה.

כיצד אוכל למזער את השימוש ברוחב הפס?

אם הנתונים מעוררים דאגה, אנו ממליצים להשתמש בהגדרה “מוטב רוחב פס” מכיוון שיש לה את טביעת הרגל הקטנה ביותר של הנתונים.

כיצד אוכל לנטר את השימוש ברוחב הפס?

ב-iOS, נווט אל הגדרות > סלולר וגלול מטה כדי למצוא את ARC.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

עבור אנדרואיד, נווט אל הגדרות > רשת ואינטרנט ואז בחר שימוש בנתונים. משם בחר הצג פרטים. לאחר מכן, מצא את ARC ברשימת האפליקציות שלך.

אם תרצה להימנע לחלוטין משימוש בנתונים בדרכים, אתה יכול להוריד תוכן מקומי ישירות למכשיר שלך.

מה המשמעות של הגדרות איכות ההשמעה?

 • פורמט מקורי
  • קבצים: הקובץ המקורי ישודר ל-ARC ויפוענח/יופעל במכשיר שלך
  • TIDAL: ייעשה שימוש בפורמט האיכותי ביותר שמאפשר המנוי שלך
  • Qobuz: ייעשה שימוש בפורמט האיכותי ביותר שמאפשר המנוי שלך
 • איכות CD
  • קבצים: הקובץ המקורי יקודד ל-16 סיביות במהירות 44.1kHz או 48kHz
  • TIDAL: ARC תבקש FLAC באיכות CD מ-TIDAL.
  • Qobuz: ARC יבקש FLAC באיכות CD מ-Qobuz
 • מְאוּזָן
  • קבצים: קבצים מאבדים ישודרו ל-ARC בפורמט המקורי. קבצים ללא אובדן יקודדו ל-256kbps Opus
  • TIDAL: נבקש “איכות גבוהה” מ-TIDAL, בדרך כלל זה אומר 320kbit AAC
  • Qobuz: אנו נבקש “איכות סטנדרטית” מ-Qobuz, בדרך כלל זה אומר 320kbit MP3
 • רוחב פס אופטימלי
  • קבצים: קבצים מאבדים ישודרו ל-ARC בפורמט המקורי. קבצים ללא אובדן יקודדו ל-96kbps Opus
  • TIDAL: נבקש “איכות רגילה” מ-TIDAL, בדרך כלל זה אומר 96kbit AAC
  • Qobuz: נבקש “איכות סטנדרטית” מ-Qobuz, בדרך כלל זה אומר 320kbit MP3.

האם אני צריך לשמור על ה-Core שלי פועל כדי להשתמש ב-ARC?

כן. תחשוב על Roon Core שלך ​​בבית כמו שירות סטרימינג אישי. ARC צריך לתקשר איתו כדי לגלוש ולהשמיע מוזיקה.

ARC אכן תומך בפעולה לא מקוונת באופן מוגבל. אתה יכול לדפדף ולהפעיל קבצים שהורדו ל-ARC כאשר הליבה הייתה זמינה, אבל בשביל החוויה המלאה, ARC צריך להיות מסוגל לדבר עם הליבה שלך.

כאשר אני מוריד קבצים ל-ARC, איזה פורמט קובץ מוריד?

הקובץ המקורי, בפורמט המקורי שלו, מוריד מה-Core שלך ​​ל-ARC.

למידע נוסף: roonlabs.com

קריאה קשורה

פוסטים דומים

Leave a Reply