משחקי ה-App Store הטובים ביותר לשנת 2021 על פי אפל

0
משחקי ה-App Store הטובים ביותר לשנת 2021 על פי אפל

אפל חשפה השבוע מה לדעתה הם משחקי ה-App Store הטובים ביותר לשנת 2019. לבחירת העורכים שלה, החברה בחרה כותרות שהיו הטרנדים הפופולריים והמושפעים ביותר.

יתר על כן, אפל אומרת שהרשימה שלה מתמקדת במשחקים שלדעתה יש מסירות למלאכת פיתוח המשחקים. בתור ה חנות אפליקציות הוא חלון ראווה מרובת פלטפורמות, אפל מינתה את משחקי ה-App Store הטובים ביותר לשנת 2019 מהקטגוריות הבאות:

קופרטינו מציינת שהמשחקים הנבחרים שלה מאפשרים למשתמשים ליהנות ולהתחבר לגיימרים אחרים.

“מפתחים ברחבי העולם נותנים לכולנו השראה עם אפליקציות חדשניות שבכוחן להשפיע על התרבות ולשנות את חיינו, והשנה זה נכון כתמיד. זוכי האפליקציות והמשחקים הטובים ביותר לשנת 2019 משקפים את הרצון העולמי שלנו לחיבור, יצירתיות וכיף”, אמר פיל שילר, סגן נשיא בכיר של אפל לשיווק עולמי, בהצהרה.

שילר אומר שהחברה רצתה להראות את מגוון המשחקים הזמינים ב-App Store.

“עיצוב ויצירתיות נהדרים מגיעים ממפתחים גדולים כקטנים, ומכל פינה בעולם. אנו מברכים את כל הזוכים ומודים להם על שהפכו את 2019 לשנה הטובה ביותר עד כה עבור ה-App Store.”

מאמרים קשורים של אפל

משחקי ה-App Store הטובים ביותר לשנת 2019

משחקי השנה לאייפון: שמיים: ילדי האור (חברת המשחקים ההיא)

במשחק הזה, שחקנים יכולים לטוס על פני נופים מדהימים ולחקור נופים מהאוויר. עם זאת, זה לא פשוט סים מעופף שכן המטרה היא לעזור ליצורים שמימיים לחזור לכוכבים. ילדי האור הוא משחק יפהפה בעל אוריינטציה חברתית.

משחק השנה באייפד: Hyper Light Drifter (Abylight SL)

בהשאלה רבה ממשחקי קונסולות קלאסיים של 16 סיביות, Hyper Light Drifter הוא משחק הרפתקאות ממכר, המשלב חקר ואקשן.

משחק השנה של מק: גריס (Devolver / Nomada Studio)

כמשחק פלטפורמת פאזל, Gris הוא יצירת אמנות מרגשת ואינטראקטיבית באותה מידה שהיא משחק. זה מתמודד עם רגשות כאשר השחקן שואף להחזיר את חיי הדמויות לאחר טרגדיה.

האם אתה מסכים עם רשימת משחקי ה-App Store הטובים ביותר של 2019 של אפל? ספר לנו למטה מאילו משחקים נהנית ב-iPhone וב-iPad השנה.

פוסטים דומים

Leave a Reply