מצילי חיים מהחזרה לבית הספר: סדרת מתכונים (שנה 2)

0
מצילי חיים מהחזרה לבית הספר: סדרת מתכונים (שנה 2)אֲרוּחַת עֶרֶב

ברוכים הבאים חזרה לסדרה!

היה לנו כל כך כיף לעבוד ולרכז עבורכם את המתכונים הקלים והאהובים ביותר בשנה שעברה. אם אתם חדשים כאן (היי! ברוכים הבאים!) או פספסתם את זה בשנה שעברה, התחלנו סדרה כדי להכין אתכם לתקופת החזרה ללימודים ולטירוף שמתלווה לזה.

חלקנו חבורה שלמה של מתכונים קלים עם הכוונות הבאות:

  • בראש ובראשונה: המון טעם. אתה יכול לצפות לארוחות בעלות טעם וטעימות במיוחד – אף אחד לא צריך לוותר על טעם בניסיון לקבל ארוחת ערב מהירה על השולחן!
  • מעט עד ללא חיתוך ירקות: רוב המתכונים אינם דורשים קיצוץ. אנו משתמשים בהרבה קיצורי דרך שנרכשו בחנות, אותם אנו מסבירים בפוסט. אם יש קיצוץ, זה אף פעם לא יותר מכמה מרכיבים.
  • אפשרויות: הרבה מהמתכונים כוללים אפשרויות לקיצורי דרך שנרכשו בחנות או אלמנטים תוצרת בית אם אתה מוצא שיש לך את הזמן והרצון הנוסף להכין משהו מאפס. בכל פעם שאנו ממליצים על מוצר או הליך מסוים, אתה יכול לסמוך על כך שניסינו ואימתנו אותם.
  • ידידותי לילדים: עם ילדים, אני מכיר את הקרב שזמני ארוחות יכולים ליצור, אז הקפדנו מאוד ליצור ולשתף מתכונים שהילדים שלנו נהנים מהם. זה תמיד דבר מסובך כי יש ילדים שהם בררנים יותר מאחרים. בתקווה, תמצא שקל להתאים את המתכונים להעדפות ילדיך או לתת להם הזדמנות להיות הרפתקניים יותר.
  • מִינִימָלִי רכיבים: אנו שואפים לשמור על כל מתכון בסביבות 10 מרכיבים עיקריים. זה עשוי להשתנות מעט, אבל כאשר המתכונים מכילים יותר מ-10 מרכיבים, לעתים קרובות אנו כוללים מצרכי מזווה שסביר להניח שכבר יש לך בהישג יד. אנחנו לא סופרים דברים כמו שמן זית, מלח, פלפל, מים, רוטב סויה ותבלינים שיש למשק בית טיפוסי בספירה זו.

ארבע תמונות של מצילי החזרה לבית הספר: סדרת מתכונים (שנה 2): סלט, סליידרים, קציצות ועוף קשיו

מה אתה יכול לצפות השנה

והשנה עבדנו קשה כדי לספק את אותו הטוב כמו בשנה שעברה, עם שלל שלם של מתכונים חדשים לגמרי.

כל פוסט יכלול:

  • הוראות צילום שלב אחר שלב.
  • א פָּשׁוּט ניתן להדפסה מתכון.
  • וידאו הדרכה איך להכין את המתכון.

ארבע תמונות של ארוחות חזרה לבית הספר LIfesaver

עקבו אחר הסדרה ברשתות החברתיות!

כל יום אנחנו הולכים לחלוק א הדרכה שלב אחר שלב מראה כיצד להכין כל מתכון (תראה כמה הם קלים!) שוב אינסטגרם. הקפד לעקוב אחר הסיפורים באינסטגרם או להתעדכן בקטע “הדגשים” השמורים באינסטגרם. אנו גם נשתף סלילים (הדרכות מתכונים מהירות של 30 שניות) באינסטגרם ו טיק טוק.

סרטוני המתכונים המלאים ישותפו ב- פייסבוק.

ארבע ארוחות להצלת חיים מהחזרה לבית הספר

בנוסף, מתכוני בונוס נוספים

בנוסף למתכוני ארוחת הערב החדשים, נשתף בסוף כל שבוע גם חמישה מתכוני בונוס שהם חטיפים/פינוקים/רעיונות לארוחת בוקר מהחזרה לבית הספר.

שוב, המתכונים האלה ישתפו הנחיות צילום שלב אחר שלב ויהיו לו מדריך וידאו. אנו גם נשתף את מתכוני הבונוס הללו במדיה החברתית, אז הקפד להתעדכן שם!

נשמח לשמוע ממך!

אנחנו כל כך נרגשים להחזיר את הסדרה הזו לשנה נוספת ואנחנו מעלים תקווה שהמתכונים האלה הם כאלה שתיהנו מהם בזמן המעבר מהקיץ.

נשמח לשמוע את המשוב שלך במדורי ההערות של המתכונים ומה דעתך על הסדרה. תודה רבה על תמיכתך באתר זה; להיותך כאן ולשמוע ממך פירושו העולם המוחלט לכולנו בצד הזה של האינטרנט, שמכניס את ליבנו למתכונים האלה. ❤️

Leave a Reply