מיזוג Warner/Discovery פירושו שינויים גדולים עבור HBO MAX

0
מיזוג Warner/Discovery פירושו שינויים גדולים עבור HBO MAX

באפריל 2022 דיווחנו על סגירת המיזוג של Warner/Discovery. כעת, כשהדברים מתחילים להתיישב, החברה הטרייה המשולבת מבצעת אסטרטגיה אגרסיבית לקביעת כיוון, אשר הותווה ב- מצגת דו”ח של Warner/Discovery+ (aka WBD) 2022 Q2. אם אתה משלם עבור HBO MAX, יהיו כמה שינויים.

המשימה הכוללת

על מנת להקל על המיזוג, WBD הצהירה על מטרות המשימה הבאות.

  1. צור תוכן איכותי
  1. למקסם את הערך הכספי של ספריות התוכן Warner Bros ו-Discovery.
  1. להפעיל את Warner ו-Discovery כחברה אחת.

להלן הצעדים ש-WBD נוקטת כדי לתמוך במשימתה.

תיאטרלי: דגש מחודש מיידי על יציאת סרטי תיאטרון. סטרימינג חשוב אבל זה לא יצרן הכסף הגדול שההוצאות של סרטי תיאטרון מייצרות.

נְהִירָה: שלבו את HBO MAX ו-Discovery+ לשירות סטרימינג אחד. זה צפוי להתרחש רשמית בשנת 2023 עם יעד להגיע ל-130 מיליון מנויים עד 2025. כדי להניע את הכדור, תוכן מרשת Magnolia יוצב ב-HBO Max, בעוד שחלק מהתוכניות המקוריות של CNN ינחתו ב-Discovery+. זכור, תוכניות לשירות סטרימינג נפרד של CNN+ בוטלו באפריל 2022.

ספק בחירה בסטרימינג לצרכן: WBD מתכננת להציע מנוי בתשלום ללא מודעות, מנוי בתשלום Ad-lite במחיר נמוך יותר ואפשרויות נתמכות מודעות בחינם עבור השירות המשולב של HBO Max/Discovery+.

Warner Bros. Discovery Global Product 2022

עֵצָה: שמו של שירות הסטרימינג המשולב החדש טרם נקבע, כמו גם מידע התמחור המדויק. כמו כן, יש לקבוע כיצד מנויי HBO MAX ו-Discovery+ הנוכחיים יועברו לשירות החדש. פרטים אלה צפויים להיחשף עד סוף 2022 בקרוב יום המשקיעים הַצָגָה.

החלטות שהתקבלו

WBD קיבלה עד כה את ההחלטות הבאות בנוגע לטיפול בתוכן תיאטרוני וסטרימינג:

  • לא עוד סרטים בעלי פרופיל גבוה שיצאו ביום ובתאריך הן בבתי הקולנוע והן בסטרימינג או רק בסטרימינג בלבד. אסטרטגיית “הזרימה בכל מחיר” שיושמה בשנת 2021 הייתה החלטה גרועה שלא הניבה הכנסה נחוצה. זה לא מונע חלונות תיאטרליים קצרים לסרטים נבחרים, אבל מבטיח שההכנסה מההוצאה לקולנוע היא בעדיפות הגבוהה ביותר.
  • ביטול הפקות סרטים בביצוע גרוע: Batgirl, Scoob 2, Wonder Twins כמו גם ביטול/הסרה של חלק מהתוכן המקורי של HBO Max שאינו עומד בתקני האיכות החדשים של Warner/Discovery.
  • בצע תוכנית של 10 שנים להחיות את DC על ידי מחזקת את זכיונות הליבה שלה (באטמן, סופרמן, וונדרוומן, אקווהמן) וקחו שיקול דעת לגבי כניסות עתידיות לנכסי הזיכיון, הכוללים לא רק את DC אלא גם נכסים אחרים כמו הארי פוטר, משחקי הכס וכו’…
Warner Bros. Discovery Brands 2022

המשך לעקוב…

ככל שפרטים נוספים יתגלו כאשר תוכניות הסטרימינג של Warner/Discovery ל-HBO Max ו-Discovery+ מתגלגלות, ננסה לעדכן אותך באמצעות תוספות למאמר זה או מאמרים חדשים לפי הצורך.

כאמור, WBD צפויה לחשוף פרטים נוספים בה מצגת יום משקיע מאוחר יותר ב-2022.

כמובן, אתה יכול להמר שנטפליקס, אמזון, אפל ודיסני יצפו במהלכים של WBD מקרוב מאוד.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

מה צופן העתיד לנטפליקס? (מְעוּדכָּן)

נטפליקס מאבדת 200 אלף מנויים ברבעון הראשון של 2022 – ויותר ממיליון ברבעון השני!

האם חיתוך הכבל הגיוני מבחינה כלכלית?

אפשרויות חיתוך חוטי טלוויזיה בחינם

פוסטים דומים

Leave a Reply