מוטורולה השיקה 3 מכשירי קצה חדשים באוסטרליה

1
מוטורולה השיקה 3 מכשירי קצה חדשים באוסטרליה

מוטורולה השיקה 3 מכשירי אדג’ חדשים בקו הקצה שלה עם Motorola Edge 30
Ultra, Motorola Edge 30 Fusion וה-Motorola Edge 30 Neo. ההשקה של שלושת המכשירים החדשים הללו מגיעה באותו יום שבו הכריז המותג על שותפות אסטרטגית עם Pantone, הסמכות העולמית לצבע.

בהשקת מכשירי ה-Edge החדשים, קורט בוניצ’י, ראש מוטורולה לאוסטרליה וניו זילנד, אמר:

“ההשקה של מכשירי ה-mMtorola הקצה החדשים ביותר שלנו היא צעד ענק קדימה בדרך שבה מוטורולה מספקת את הטכנולוגיה החדישה ביותר לשוק. בין אם מדובר בהצבת סטנדרטים חדשים בהספק, ביצועים, מצלמות, תצוגה או עיצוב, מכשירי הקצה שלנו ממשיכים לדחוף את הגבולות של מוסכמות סמארטפונים מסורתיות”.

אז מה מציע כל אחד מהמכשירים? בואו נסתכל.

Motorola Edge 30 Ultra

Motorola Edge 30 Ultra הוא הפרימיום היותר משלושת המכשירים שהושקו וגיליון המפרט אכן מראה ומוכיח זאת.

ה-Motorola Edge 30 Ultra מגיע עם צג Endless Edge בגודל 6.67 אינץ’ (2400 x 1080 @ 394ppi וקצב רענון של 144Hz) שנמצא ב-3D Corning Gorilla Glass 5 עם ציפוי נגד טביעות אצבע.

ה-Motorola Edge 30 Ultra מופעל מתחת למכסה המנוע על ידי מעבד Snapdragon 8+ Gen 1 Mobile Platform, 12GB RAM ו-256GB של אחסון מובנה, אם כי לא ברור אם ניתן להרחיב זאת באמצעות כרטיס MicroSD.

מבחינת מצלמות, Motorola Edge 30 Ultra מגיע עם מערך מצלמה אחורית משולשת המורכבת מעדשת מצלמה ראשית של 200MP, עדשת זווית אולטרה רחבה של 50MP ועדשת 12MP Portrait (2x טלפוטו). המצלמה הפונה הקדמית היא מצלמת 60MP שתבטיח סלפי אינסטה ללא רבב או סרטוני TikTok ו-Snapchat ועוד.

מבחינת קישוריות, Motorola Edge 30 Ultra מגיע עם Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
2.4 גיגה-הרץ | 5 GHz | 6GHz, Wi-Fi 6E, נקודה חמה של Wi-Fi, קישוריות רשת Bluetooth בגרסה 5.2, 3G, 4G ו-5G.

Motorola Edge 30 Ultra יריץ את אנדרואיד 12 ישירות מהקופסה לצד הכללת יציאת USB-C ומטען, קורא טביעות אצבע על המסך ויש לו סוללה של 4610mAh שמצב מוטורולה אמור להחזיק יום שלם, אם כי זה עדיין להיבדק בתנאי סקירה וכן, אנו נבדוק את בדיקת המכשירים הללו לצד המכשירים האחרים כאשר נוכל לשים את ידינו עליהם, אז שימו לב לאתר לביקורות אלו.

Motorola Edge 30 Ultra יהיה זמין בשחור Interstellar עבור $1,399 מהקמעונאים הבאים של מוטורולה כגון JB Hi-Fi, The Good Guys, Officeworks, Big W, Mobileciti ו-Lenovo.com מאוקטובר, אם כי לא נמסרו תאריכים לכך ב- הבמה הזאת.

Motorola Edge 30 Fusion

Motorola Edge 30 Fusion הוא יותר מכשיר בינוני ויש לו עיצוב דק בצורה בלתי אפשרית ומאוזנת לחלוטין.

Motorola Edge 30 Fusion מגיע עם צג Endless Edge בגודל 6.55 אינץ’ (2400 x 1080 @ 402ppi עם קצב רענון של 44Hz) וממוקם ב-3D Corning Gorilla Glass 5 עם ציפוי נגד טביעות אצבע.

מפעיל את Motorola Edge 30 Fusion מתחת למכסה המנוע הוא מעבד Snapdragon 888+ 5G, 8GB RAM לצד 128GB של אחסון מובנה, אם כי לא ברור אם ניתן לנצל זאת באמצעות כרטיס MicroSD.

מבחינת מצלמות, Motorola Edge 30 Fusion מגיע עם מערך מצלמה אחורית משולשת המורכבת מעדשת מצלמה ראשית של 50MP, עדשת זווית אולטרה רחבה של 13MP וחיישן עומק של 2MP. המצלמה הפונה הקדמית היא עדשת מצלמה של 32 מגה פיקסל שאמורה לגרום לצילומי הסלפי האינסטה האלה בהחלט לצוץ.

Motorola Edge 30 Fusion יריץ את אנדרואיד 12 ישירות מהקופסה ומבחינת קישוריות, יגיע עם Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2.4 GHz | 5 GHz | 6GHz, Wi-Fi 6E, נקודה חמה של Wi-Fi, קישוריות רשת 3G, 4G ו-5G, Bluetooth גרסת 5.2, יציאת טעינה USB-C לצד NFC גם כן.

Motorola 30 Edge Fusion יהיה זמין באפור קוסמי ובזהב סולארי ב-JB Hi-Fi, The Good Guys, Officeworks, Big W, Mobileciti ו-Lenovo.com תמורת 899 דולר ויצא למכירה מה-27 בספטמבר 2022.

Motorola Edge 30 Neo

Motorola Edge 30 Neo הוא מכשיר תקציבי אך בינוני והוא המכשיר הראשון שהגיע לצבע השנה של Pantone לשנת 2022, Very Peri, כחלק מהשותפות ארוכת הטווח של מוטורולה עם Pantone.

Motorola Edge 30 Neo מגיע עם צג POLED FHD+ בגודל 6.28 אינץ’ (2400 x 1080 @ 419ppi עם קצב רענון של 120Hz).

מפעיל את Motorola Edge 30 Neo מתחת למכסה המנוע הוא מעבד Snapdragon 695 5G, 8GB RAM ו-128GB של אחסון מובנה, אם כי לא ברור אם ניתן להרחיב זאת באמצעות כרטיס MicroSD.

מבחינת מצלמות, Motorola Edge 30 Neo מגיע עם מערך מצלמה אחורית כפולה המורכבת ממצלמה ראשית של 64MP ועדשת מצלמת 13MP משולבת מאקרו ועומק. החזית הפונה לעדשת מצלמה 32MP, ולכן אמורה לספק כמה תמונות סלפי אינסטה ללא רבב.

מבחינת קישוריות, Motorola Edge 30 Neo מגיע עם Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac | 2.4 GHz + 5 GHz | נקודה חמה של Wi-Fi, קישוריות רשתות 3G, 4G ו-5G, NFC, Bluetooth גרסה 5.1 לצד סוללת 4020mAh שמוטורולה אכן מצהירה שאמורה להחזיק מעמד כל היום.

Motorola Edge 30 Neo יריץ את אנדרואיד 12 ישירות מהקופסה ויהיה זמין ב-Very Peri ו-Black Onyx ב-JB Hi-Fi, The Good Guys, Officeworks, Big W, Mobileciti ו-Lenovo.com תמורת 599 דולר וימשיך מכירה מתישהו באוקטובר, אם כי לא סופקו תאריכים ומסגרות זמן מדויקות.

שותפות אסטרטגית של Pantone

כאמור, מוטורולה חתמה והכריזה על שותפות אסטרטגית עם Pantone, הסמכות העולמית לצבע, שהחברה הצהירה שהיא שותפות ארוכת טווח אשר תעניק למוטורולה גישה לידע שאין שני לו של Pantone באמצעות גישה למומחים של מכון הצבעים של Pantone ולקבוצת משנה. של צבעים אוצרים שיציגו מגמות עיצוב חזקות, כולל צבע Pantone של השנה שזכה לשבחים רבים.

השותפות תשלב את ההובלה הטכנולוגית הממוקדת בחדשנות של מוטורולה עם המומחיות של Pantone במגמות צבע וחיזוי, כדי להעצים ביטוי עצמי דרך ההצטלבות של צבע וטכנולוגיה.

קורט בוניצ’י, ראש מוטורולה לאוסטרליה וניו זילנד הצהיר על השותפות האסטרטגית ארוכת הטווח בין מוטורולה לפנטון כי:

“אנחנו יודעים שסמארטפונים הם יותר מסתם כלים לתקשורת. הם הפכו לכלי ביטוי, המייצגים את מי שאנחנו”, וזה. “לצבע יש חלק עצום בזה – הוא חזק להפליא ובדיוק כמו הסמארטפונים שלנו, עוזר לנו לספר את הסיפור שלנו ולהתחבר לעולם שסביבנו.”

אלי צ’נג, סגן נשיא ומנהל כללי של Pantone הצהיר על השותפות האסטרטגית החדשה בין שתי החברות כי:

“אנו גאים לשתף פעולה עם מוטורולה כדי להציע לצרכנים האוסטרליים סמארטפונים הכוללים את הטרנדים והצבעים העיצוביים הטובים מסוגם”, וכי “מוטורולה קיימת כדי לעצב, ליצור ולספק חידושים תכליתיים לאנשים ברחבי העולם ויש לה היסטוריה חזקה בפיתוח מוצרים אינטואיטיביים. ב-Pantone, אנו חולקים את הערכים הללו, ואנחנו נרגשים לעבוד עם מוטורולה כדי להדגיש את החשיבות והעוצמה של דיוק בעיצוב, חדשנות וביטוי עצמי בצבע ובטכנולוגיה”.

יהיה מעניין לראות כיצד השותפות הזו תעבוד עם מכשירים חדשים בעתיד וכיצד שתי החברות יסייעו להשפיע על עיצובים שיכולים לעזור לצרכנים אולי לשקול לקנות מכשירי מוטורולה בעתיד.

פוסטים דומים

Leave a Reply