מדיניות פרטיות

דף זה משמש ליידע את המבקרים בנוגע למדיניות [שלי/שלנו] לגבי איסוף, שימוש וחשיפה של מידע אישי אם מישהו החליט להשתמש בשירות [שלי/שלנו].

אם תבחר להשתמש בשירות [שלי/שלנו], אז אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע ביחס למדיניות זו. המידע האישי ש[אני/אנחנו] אוספים משמש למתן ושיפור השירות. [אני/אנחנו] לא נשתמש או נשתף את המידע שלך עם אף אחד מלבד כמתואר במדיניות פרטיות זו.

למונחים המשמשים במדיניות פרטיות זו יש את אותן משמעויות כמו בתנאים וההגבלות שלנו, הנגישים בכתובת אלא אם הוגדר אחרת במדיניות פרטיות זו.

איסוף מידע ושימוש בו

לחוויה טובה יותר, בזמן השימוש בשירות שלנו, [אני/אנחנו] עשויים לדרוש ממך לספק לנו מידע אישי מזהה מסוים [הוסף את כל מה שאתה אוסף כאן, למשל שם המשתמש, כתובת, מיקום, תמונות] המידע ש-[I/ בקשתנו [תישמר במכשיר שלך ואינה נאספת על ידי [אני/אנו] בשום אופן]/[תישמר על ידינו ותשמש כמתואר במדיניות פרטיות זו].

האפליקציה אכן משתמשת בשירותי צד שלישי שעשויים לאסוף מידע המשמש לזיהויך.

קישור למדיניות הפרטיות של ספקי שירותים של צד שלישי המשמשים את האפליקציה

נתוני יומן

[אני/אנחנו] רוצים להודיע ​​לך שבכל פעם שאתה משתמש בשירות [שלי/שלנו], במקרה של שגיאה באפליקציה [אני/אנחנו] אוספים נתונים ומידע (דרך מוצרי צד שלישי) בטלפון שלך הנקראים Log Data . נתוני יומן זה עשויים לכלול מידע כגון כתובת פרוטוקול האינטרנט (“IP”) של המכשיר שלך, שם המכשיר, גרסת מערכת ההפעלה, תצורת האפליקציה בעת השימוש בשירות [שלי/שלנו], השעה והתאריך של השימוש שלך בשירות , וסטטיסטיקות אחרות.

עוגיות

קובצי Cookie הם קבצים עם כמות קטנה של נתונים המשמשים בדרך כלל כמזהים ייחודיים אנונימיים. אלה נשלחים לדפדפן שלך מאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר ומאוחסנים בזיכרון הפנימי של המכשיר שלך.

שירות זה אינו משתמש ב”עוגיות” אלו במפורש. עם זאת, האפליקציה עשויה להשתמש בקוד צד שלישי ובספריות המשתמשות ב”עוגיות” כדי לאסוף מידע ולשפר את השירותים שלהן. יש לך אפשרות לקבל או לסרב לעוגיות אלו ולדעת מתי נשלחת קובץ Cookie למכשיר שלך. אם תבחר לסרב לעוגיות שלנו, ייתכן שלא תוכל להשתמש בחלקים מסוימים של שירות זה.

ספקי שירות

[אני/אנחנו] עשויים להעסיק חברות ואנשים פרטיים של צד שלישי מהסיבות הבאות:

  • כדי להקל על השירות שלנו;
  • לספק את השירות בשמנו;
  • לביצוע שירותים הקשורים לשירות; אוֹ
  • כדי לסייע לנו בניתוח אופן השימוש בשירות שלנו.

[אני/אנחנו] רוצים להודיע ​​למשתמשים בשירות זה שלצדדים שלישיים אלה יש גישה למידע האישי שלך. הסיבה היא לבצע את המשימות המוטלות עליהם בשמנו. עם זאת, הם מחויבים לא לחשוף או להשתמש במידע לכל מטרה אחרת.

בִּטָחוֹן

[אני/אנחנו] מעריכים את האמון שלך במתן המידע האישי שלך, ולכן אנו שואפים להשתמש באמצעים מקובלים מבחינה מסחרית להגנה עליו. אבל זכור ששום שיטה של ​​שידור דרך האינטרנט, או שיטה של ​​אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת ואמינה ב-100%, ו[אני/אנחנו] לא יכולים להבטיח את האבטחה המוחלטת שלה.

קישורים לאתרים אחרים

שירות זה עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים. אם תלחץ על קישור של צד שלישי, תופנה לאתר זה. שימו לב שאתרים חיצוניים אלו אינם מופעלים על ידי [אני/אנו]. לכן, [אני/אנחנו] ממליצים לך בחום לעיין במדיניות הפרטיות של אתרים אלה. [לי/אנחנו] אין שליטה על התוכן, מדיניות הפרטיות או הנוהלים של אתרים או שירותים של צד שלישי ואינו נוטל על עצמם אחריות.

פרטיות ילדים

שירותים אלו אינם פונים לאף אחד מתחת לגיל 13. [אני/אנחנו] לא אוספים ביודעין מידע אישי מזהה מילדים מתחת לגיל 13. במקרה ש[אני/אנחנו] מגלים שילד מתחת לגיל 13 סיפק [לי/לנו] עם מידע אישי, [אני/אנחנו] מוחקים זאת מיד מהשרתים שלנו. אם אתה הורה או אפוטרופוס ואתה מודע לכך שילדך סיפק לנו מידע אישי, אנא צור קשר עם [אלי/נו] כדי ש[אני/אנחנו] נוכל לבצע את הפעולות הנחוצות.

שינויים במדיניות הפרטיות הזו

[אני/אנחנו] עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת. לפיכך, מומלץ לעיין בדף זה מעת לעת עבור כל שינוי. [אני/אנחנו] נודיע לך על כל שינוי על ידי פרסום מדיניות הפרטיות החדשה בדף זה. שינויים אלה ייכנסו לתוקף מיד לאחר פרסומם בדף זה.