כותרים של יום חנות התקליטים Black Friday 2022 הוכרזו על ידי Craft Recordings

0

היינו משתתפים פעילים למדי ב יום חנות התקליטים במהלך השנים האחרונות סיקור מ-3 מדינות ו-7 ערים. זה הפך לחלק מהלוח החברתי שלנו ומצפים לראות אותנו בנובמבר עומדים מחוץ לחנויות התקליטים האהובות עלינו שוב ומחפשים את 4-5 הכותרים האלה שנדמה שכולם רוצים. המחירים והמחסור של כמה כותרים הם עדיין נושאים כואבים עליהם דנו בפודקאסט האחרון. יום התקליטים Black Friday 2022 עוד חודשיים ו-Craft Recordings כבר שולחות הודעות פרסום.

ההרכב של Craft Recordings Record Store Day Black Friday 2022 הוא בהחלט מגוון יותר השנה ואנחנו נרגשים לראות שקווין גריי שהצטרף אלינו לפודקאסט eCoustics כדי לדון במהדורות המחודשות של Blue Note Tone Poet שהוא עבד עליהם

אלה חמש הדפסות מוגבלות יהיו זמינות בלעדית בחנויות תקליטים עצמאיות החל מה-25 בנובמבר.

סילברשטיין – מחלקת הגעה – ה-15 הזהה’ מהדורת יום השנה של האלבום השלישי של הלהקה נלחץ על ויניל אטום גרין מרבל וכוללת שמע רמיקס/רימאסטר חדש, בתוספת 7 אינץ’ שקוף ירוק עם שתיים רצועות בונוס מההוצאה המקורית של התקליטור.

החרב – אפוקריפון – ה-10ה’ מהדורת יום השנה של האלבום הרביעי של הלהקה המתואר על ידי תוֹצָאָה כ”מתכת כבדה מזוקקת לצורתה הטהורה ביותר”. לחוץ על 180 גרם ויניל Cosmic Yellow Swirl ומאוכסן במעיל gatefold.

מתקן ג’אז – רדוף גבוה – Dispensary Jazz חוזר עם אוסף חדש לגמרי שחוקר את מעמקי החלל החיצון ואת המוח האנושי, בהשתתפות פלורה פורים, מונגו סנטמריה, ברברה לואיס ועוד. לחוץ על ויניל Pink Splatter.

TOWNES VAN ZANDT – בחלון שלי – ה-35 הזהה’ מהדורת יום השנה של האלבום הראשון של ואן זנדט שוגר היל רקורדס מוצאת אותו בשיא כוחות כתיבת השירים שלו. רימאסטר חדש על ידי קווין גריי ב-Cohearent Audio ולחוץ על ויניל כחול שמיים.

קורלה פנדיט – Genie of the Keys: The Best of Korla Pandit – האנתולוגיה הראשונה אי פעם של הפלט הפורה של Pandit בלייבל Fantasy מציגה שילוב בהשראת מסורות מוזיקליות מזרח, לטינית ודרום האוקיינוס ​​השקט, וכוללת את הפרשנות שלו לשירי פופ כמו “Somewhere Over the Rainbow”, “Speak to Me of Love”. ,” ועוד. ג’יני המפתחות כולל אודיו מחודש לאחרונה על ידי המהנדס זוכה ®GRAMMY, פול בלייקמור, שנלחץ על ויניל כחול אטום.

למידע מפורט יותר על המהדורה, אנא בקר באתר שלהם אתר אינטרנטולחץ על הכפתור כדי לאתר את חנות התקליטים העצמאית הקרובה אליך.

פודקאסט קשור: מבט לאחור על יום חנות התקליטים 2021

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

פוסטים דומים

Leave a Reply