טרינוב, מקינטוש ו-Sonus faber יציגו צונאמי של קולנוע ביתי: CEDIA 2022

1
טרינוב, מקינטוש ו-Sonus faber יציגו צונאמי של קולנוע ביתי: CEDIA 2022

הקולנוע הביתי האולטימטיבי 11.12.6

לאחר תערוכת CEDIA 2021 הרת אסון עקב מגיפת ה-COVID, המציגים עושים הכל כדי להפוך את תערוכת CEDIA 2022 בדאלאס, טקסס, שמתקיימת מה-29 בספטמבר עד ה-1 באוקטובר, למופע שכדאי לזכור. Trinnov, McIntosh, Sonus faber וכמה מהשמות הטובים ביותר באודיו ווידאו מתקדמים הרכיבו מערכת ייחודית מאוד וחלל הדגמה כדי להפוך אותה לשיחת התוכנית.

דוכן CEDIA Expo 26097 הולך להיות עמוס ומסיבה טובה – צליל וחזון עדכניים מוצגים והמארגנים מבטיחים את אחת מחוויות הקולנוע הביתי ה”סוחפות” ביותר שהוצגו בתערוכת סחר בזיכרון האחרון.

“המטרה שלנו השנה היא להראות לתעשייה את החוויה יוצאת הדופן שניתן לממש עם מערכות הקולנוע הפרטיות הסוחפות של היום, כאשר עיצוב וביצועים מתאחדים”, אמר מנכ”ל טרינוב, ארנו לאבורי.

א מקרן וידאו 9,000 לומן עם מערכת סראונד 11.12.6 ערוצים יציג את הסאונד והראייה האולטימטיביים עם מוצרים הזמינים היום.

מה זה 11.12.6?

המספרים 11.12.6 אינם מייצגים תאריך. הם מציינים את מספר ערוצי השמע (בעצם רמקולים). זה 11 רמקולים הממוקמים סביב כל ארבעת הקירות הפנימיים, 12 סאב-וופרים (שנראה שהם 8 על פני הקיר הקדמי ו-4 על הקיר האחורי), ולבסוף 6 רמקולים עיליים בתקרה. תוסיפו אותם וזהו 29 רמקולים בסך הכל!

כמובן, מעטים מאוד יוכלו להרשות לעצמם מערכת מסוג זה לביתם (אנחנו מדברים כאן על מאות אלפי דולרים). עם זאת, פילוסופיית מכירה אסטרטגית טובה היא “למכור עד למכור למטה” – להראות ללקוח מה אפשרי, גם אם זה לא סביר, ואז למכור לו משהו במחיר הרבה יותר סביר, אבל עדיין קצת יותר יקר ממה שהם אולי תכננו עַל.

מי מעורב?

לוגו של מותגים הכלולים ב-11.12.6 בקולנוע ביתי ב-CEDIA Expo 2022

טרינוב אודיו

Trinnov Audio Altitude 32
Trinnov Audio Altitude32

טרינוב אודיו מספק את שלו מעבד AV Altitude32 כלב ליבה של המערכת. מעבד AV זה מסוגל לספק עד 34 ערוצים של עיבוד Dolby Atmos הנתמכים על ידי הרמקול/מיטוב החדר של טרינוב.

עבור הגדרה זו, ה-Altitude32 יספק 29 ערוצים של פענוח ועיבוד אודיו בהתאם למקורות האודיו שנבחרו וכן יספק את החלפת מקור הקלט ובקרת הגדרות השמע עבור המערכת.

מקינטוש

מקינטוש MC611
מקינטוש MC611

כאשר Trinnov מספקת את הרכזת המרכזית של המערכת, השלב הבא הוא לספק את הכוח הנדרש להנעת מערכת 11.12.6 זו, וגם לספק את רמת הרזולוציה והשליטה הנדרשת.

על מקינטוש הוטלה אחריות זו והיא תשתמש בשילוב של 19 מקינטוש מונו בלוק, סטריאו ורב-ערוצי מגברי כוח מספק הספק של 14,000 וואט.

הערה: מידע דגם ספציפי לא מסופק.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

סונוס פאבר

תקריב רמקול Sonus faber

Sonus faber, יצרנית הרמקולים האיטלקית מתבקשת לבצע הרבה מהמשימות הכבדות בדאלאס ותספק 17 רמקולים ו-12 סאב וופרים המסודרים כדי לעמוד במפרטים ספציפיים של Dolby Atmos עבור חלל ההדגמה הסגור.

תצורת הערוצים 11.12.6 תכלול 11 ערוצים אופקיים, 12 סאב וופרים ו-6 ערוצי גובה.

הדגמים הספציפיים לא הוכרזו, אך Sonus faber כן מציעה מגוון רחב של רמקולים וסאב-וופרים בתוך הקיר, על הקיר ומגוון רחב של רמקולים רצפתיים שניתן להשתמש בהם במערכת.

Kaleidescape

נגן הסרט Kaleidescape Strato C
נגן הסרט Kaleidescape Strato C

אוקיי, אז יש לנו עיבוד/שליטה, הגברה ורמקולים, אבל מה לגבי תוכן מקור?

Kaleidescape מביאים את שרת הסרטים Terra ואת נגן הסרטים Strato C שלהם עם תוכן הכולל את הפורמטים הטובים ביותר של וידאו ושמע ללא הפסדים.

ברקו

מקרן Barco Njord CS
Barco Njord CS

CEDIA היא גם תוכנית המתמקדת בקטגוריית הווידאו הביתי וכמעט כל השמות הגדולים ביותר במקרנים וטלוויזיות יציגו את מיטב המוצרים החדשים שלהם עבור פלח המתקינים המותאמים אישית.

מערכת Dolby Atmos ברמה זו דרשה מקרן ייחוס בקליבר; ברקו מביא את זה מקרן לייזר Njord CS בעל 9,000 לומןו מצוינות מסך של סימור יהיה בהישג יד עם הזמנה אישית מסך Cinemascope ברוחב 165 אינץ’ 2.35.

madVR Labs

MadVR

כדי להבטיח שמערכת Barco/Seymour Screen Excellence מספקת את הרזולוציה והדיוק הצבעים הטובים ביותר, madVR Labs מתגייסת לספק את עטור הפרסים שלה madVR Envy Extreme לספק את הטוב ביותר מסוגו מיפוי גוונים דינמי HDR (מסגרת אחר מסגרת).

היחידה כוללת טכנולוגיית Highlight Recovery ו-Contrast Recovery מוגשת בפטנט. ה-madVR Envy גם מייעל את בקרת יחס הגובה-רוחב, העלאת קנה מידה, חידוד ותיקון שגיאות דגימת כרומה שעשויות להופיע בחומר המקור.

אופיסינה אקוסטיקה

אופיסינה אקוסטיקה

המרכיב החשוב ביותר בכל מערכת הוא החדר – וזה בהחלט המקרה כשמדובר במערכות קולנוע ביתי. מסבך את העניינים, CEDIA היא תערוכה עם רצפת תצוגה עמוסה ורועשת מאוד והיא לא אידיאלית לכל סוג של הדגמה.

כל המותגים המשתתפים הסכימו שהדגמה מסוג זה של קולנוע ביתי דורשת חדר בקומת התצוגה שיהיה מבודד מכל רעש חיצוני ויכול להציע חוויה ברמה גבוהה שהיא מעל ומעבר לכל מה שבדרך כלל נמצא ב-CEDIA.

כדי לפתור את הבעיה מבוססת איטליה אופיסינה אקוסטיקה מספק את מעטפת הביתן/חדר והפנים.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

המעטפת החיצונית והפנים יוצרו באיטליה, ולאחר מכן נשלחו והורכבו על רצפת התצוגה על ידי Officina Acustica.

איפה לחוות את זה? רק ב CEDIA Expo דוכן 26097 בדאלאס, טקסס מה-29 בספטמבר עד ה-1 באוקטובר 2022.

קריאה קשורה:

פוסטים דומים

Leave a Reply