התוכנית 2022: קווין גריי ורכיבי סאני

0

אחד מרגעי השיא של THE Show בלונג ביץ’ היה להכיר מהנדס מאסטרינג אגדי, קווין גריי. הוא היה במקום לראיון פומבי על הבמה בהנחיית מפיק הפודקאסטים שלנו, מיטש אנדרסון. השיחה המוקלטת תשוחרר בקרוב כפודקאסט של eCoustics.

לאחר הראיון, מיץ’ ליווה את קווין לחדרי המציגים. לאחר מכן למדתי שקווין הביא הפתעה עבור מיץ’. זה היה לחיצת המבחן שלו קירסטן אדקינסאלבום קרוב שלא יצא, צורות וצלילים. זה יהיה המהדורה הראשונה תחת הלייבל החדש של קווין, Coherent Records. לא ידעתי שבקרוב אשמע את ההפגנה הפומבית הראשונה של האלבום.

הודעת טקסט הגיעה ממיץ’, “אני אנסה למצוא חדר לבדיקת הלחיצה של קווין. חדר 421.”

צילום מסך של הודעת טקסט ממיטש אנדרסון

עד לקומה הרביעית זינקתי, שם קיבל את פניי באדיבות לני מאיו שֶׁל הפצת MoFi מי שפיקח על חדר מדהים של אודיו מתקדם במיוחד מאת Sunny Components.

מערכת השמע כלולה רמקולים של Stenheim Alumine 5 SE, CH Precision 1 Electronics L1, P1, M 1.1 Mono Block Amplifiers, C1 DAC, ונגן D 1.5 SACD/MQA/CD (ארה”ב פרמייר). בנוסף פטיפון ברנקמן Audio Balance, רמקול AudioQuest Dragon, Power and Interconnects (חדש), מעמדי אודיו של Harmonic Resolution Inc., לוחות שיכוך, רגלי וורטקס וסליל.

הניחוש שלי הוא שהמערכת הכוללת מתומחרת בסביבות $300,000. כנראה יותר.

חלק מהמציגים נזהרים בדרך כלל לגבי הצגת גורמים לא ידועים, אבל לני לא יכול היה להיות נחמד יותר ועד מהרה זה הסתובב.

Sunny Components חדר 421 ב-THE Show 2022
ג’רמי סיקורה, aka @budget_audiophiler מקבל את ההזדמנות שלו במושב המרכזי.

איכשהו הגעתי למרכז המושב המתוק.

לא רק שזכיתי לשמוע את חשיפת אלבום חדש ומדהים מאת אמן מדהים, זכיתי לחוות נירוונה קולית במערכת שמע מתקדמת שמעטים זוכים לחוות.

תפסתי חלק מהאייפון שלי, מכיוון שמשהו אמר לי לאחסן את הרגע הזה.

המשך לקרוא: הצג דוחות מהתוכנית 2022

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

Leave a Reply