המופע 2022: Astell&Kern KANN MAX DAP

0
המופע 2022: Astell&Kern KANN MAX DAP

ה אסטל וקרן KANN MAX DAP ערך את הופעת הבכורה הגלובלית שלה ב-High-End מינכן לאחרונה; ובקול תרועה רמה כי זה מייצג קפיצה לא קטנה בביצועים לקטגוריה. DAPs הם עדיין דבר אפילו עם כל ההתקדמות בטכנולוגיית הסמארטפונים.

Astell&Kern היו אדיבים מאוד לשלוח לנו דוגמה עבור הדוכן שלנו המופע בסוף השבוע האחרון בלונג ביץ’ ויש לנו שתי ביקורות על היחידה בקרוב; עורך האוזניות האב של eCoustics האב, וויל ג’נינגס, נמצא כעת בבדיקה ואני אבצע מעקב עם אוזניות ומגברי אוזניות שונים.

הייתה לי הזדמנות לנסות כמה מהדגמים הישנים יותר של היצרן הקוריאני, אבל זה יהיה האודישן המורחב הראשון שלי לכל אחד מהמוצרים שלהם; לומר שאני מתרגש יהיה אנדרסטייטמנט.

Astell&Kern KANN ALPHA (למעלה) מול KANN MAX (למטה)

הסקיני

ה-KANN Max עוקב אחר המכובדים A&K KANN אלפא (1,099 דולר באמזון), שבבעלותו ויל והוא הדגם הרביעי בהרכב KANN. בהשוואה זה לצד זה, ה-MAX מציע טביעת רגל מעט קטנה יותר, בעיקר בשל העיצוב הדק יותר שלו.

עם זאת, ה-MAX נשאר נאמן לעיצוב התעשייתי “דמוי הלבנים” של A&K; אתה מקבל מוצר בנוי בצורה מוצקה מאוד שנראה ומרגיש כאילו הוא נועד להחזיק מעמד לנצח.

Astell&Kern KANN MAX DAP Angle
Astell&Kern KANN MAX DAP Side
Astell&Kern KANN MAX

העיצוב הדק יותר אינו אומר פחות זמן משחק בגלל סוללה קטנה יותר; Astell & Kern חיפשו כל הזמן לשפר את הביצועים הקוליים של כל ה-DAPs שלהם תוך שיפור חיי הסוללה.

ה-KANN MAX מציע ארבע הגדרות רווח שונות עושה את זה כִּמעַט אידיאלי עבור כל IEM והאוזניות; אפשר לנהוג באוזניות מישוריות ודינאמיות קשות עם מגע של מתג עד למקסימום של 15Vrms.

A&K מודאגת גם מרצפת הרעש; משהו שחשוב כאשר טווח וסוג ה-IEM והאוזניות שייעשה בהם שימוש הוא כל כך עצום. כדי להתמודד עם זה, A&K הגדירו בנפרד את ה-IC של ספק הכוח עבור כל חלק כדי למזער אותו. ספק הכוח גם מסוכך היטב ומיועד לספק חשמל נקי ל-DAC ולמגבר האוזניות.

עיצוב זה מאפשר להסיר את רעש האדוות ההפרעות של ספק הכוח DC-DC (תופעת רעשי הרעד המתרחשת בעת אספקת חשמל). לפיכך, ה-MAX מספק תפוקה גבוהה עם רצפת רעש נמוכה יותר.

תפריט Astell&Kern KANN MAX DAP
שקעי אוזניות Astell&Kern KANN MAX DAP

ה-MAX כולל מספר ESS ES9038Q2M DACs בתצורת שני שבבים לכל ערוץ. על ידי שימוש בשני DACs לכל ערוץ, ניתן לסכם את הפלט ולהפחית עוד יותר את העיוות ולשפר את הרזולוציה, כך שניתן לבטא את העומק והריאליזם של מקור הצליל במלואו. ה-MAX תומך בהשמעה מקורית של 32-bit/768kHz ו-DSD512 יחד עם תמיכה מלאה ב-MQA.

אפשרויות החיבור כוללות יציאות מאוזנות של 3.5 מ”מ לא מאוזנות, 2.5 מ”מ ו-4.4 מ”מ. ה-MAX כולל Bluetooth 5.0 המאפשר מהירות שידור מהירה יותר וטווח גדול יותר בהשוואה ל-Bluetooth 4.2, המספק חיבור אלחוטי יציב יותר. גם LDAC™ וגם aptX™ HD נתמכים כדי לספק לאודיופילים השמעת אודיו של 24 סיביות באופן אלחוטי.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

Astell&Kern KANN ALPHA נגד KANN MAX DAPs Bottom Side by Side
Astell&Kern KANN ALPHA (משמאל) מול KANN MAX (ימין)

תכונות בולטות אחרות כוללות רווח חוזר, המאפשר לנגן לכוונן אוטומטית את עוצמת הקול בין רצועות ולשמור על רמת השמעה עקבית. כיור בלוטות’ מאפשר ל-MAX להתחבר למכשיר חיצוני גם דרך BT, ולתפקד כ-Bluetooth DAC. כעת ניתן להשמיע מוזיקה ממכשיר חיצוני, כגון סמארטפון, באיכות גבוהה, תוך ניצול מלא של פענוח האודיו ברזולוציה גבוהה בנגן.

עם ירידת קובץ AK, העברת קובצי המוזיקה שלך ממחשב או NAS היא כעת אפילו קלה ונוחה יותר. באמצעות AK File Drop, אתה יכול להעביר קבצים באופן חופשי דרך מחשב, סמארטפון או תוכנית FTP הממוקמת באותה רשת. ניהול קבצי מוזיקה אפשרי כעת עם פתרון אלחוטי ללא כבלים. כך גם היית מוריד את קטלוג Tidal או Qobuz שלך.

מסך Astell&Kern KANN MAX DAP

ה-MAX כולל מסך מגע 4.1 אינץ’ 720 x 1280 HD, 64GB של זיכרון פנימי עם תמיכה בכרטיסי microSD עד 1TB, Wi-Fi, רשת DLNA, פלט שמע דיגיטלי USB, USB-C להעברת נתונים ותמיכה בטעינה מהירה, והיכולת לשמש כ-USB DAC עבור Mac או PC מבוסס Windows.

ה-MAX כולל תמיכה בשירותי הזרמת המוזיקה הפופולריים ביותר, כולל Tidal, Qobuz, Amazon Music, Apple Music ו-Spotify באמצעות WiFi. תמיכת Roon Ready תהיה זמינה בעדכון קושחה עתידי בהמתנה לבדיקה והסמכה של הנגן על ידי Roon Labs.

ה-KANN MAX יהיה זמין ביוני 2022 אצל סוחרי Astell&Kern המורשים בארה”ב/קנדה תמורת 1,299 דולר.

שלושה מארזים יהיו זמינים ביוני גם ל-MAX, עשויים מעור צמחי מבית קונצריה וולפייר ו באדלסי קרלו תמורת 149 דולר. באופן אישי, מקרה הוא חובה עבורי, ואלו שהיצרנים מספקים באמצעות אפשרויות כגון זו שווים את העלות.

Astell&Kern KANN MAX DAP עם Meze Audio Advar IEM
Astell&Kern KANN MAX עם Meze Audio Advar IEM

הצליל (בקצרה)

בשילוב עם ה Meze Advar בתחילה, שיש לנו בסיור ו BeachHiFi נושא; ליחידה יש ​​דרייבר דינמי בגודל 10.2 מ”מ, והיא קלה למדי לנהיגה. הצמד שיחק יחד בשמחה לפי וויל. הוא מציין כי האדואר נתקל ברעש וטריק סמכותיים, יחד עם השפעה טובה מאוד. הוא השווה את האדואר ל-Meze 99 Classic מעובה לגרסת IEM.

ניסיתי את ה-MAX עם ה Auribus Acoustics הר האוורסט (כמו שעשה חואן, המעצב של האוורסט) ב- THE Show. יצאתי עם ה-MAX בעל עוצמה מספקת, אבל אציין שלא היה לי זמן לכוונן עדין הגדרות כמו רווח; אז הייתי צריך להגביר את הווליום לא מעט. הצרכנים שניסו את ה-MAX ב- THE Show ציינו זאת, אך בשל זמן מוגבל לכולם, הסכמנו שיותר זמן היה מאפשר לנו לכוון את ה-MAX לכל אחת מההגדרות המועדפות עלינו.

חפש סקירה מקיפה יותר מוויל ביולי.

איפה לקנות: 1,299 דולר בקרצ’פילד

המשך לקרוא: הצג דוחות מהתוכנית 2022

וידיאו קשור: למה כדאי לקנות DAP? (יוטיוב)

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

פוסטים דומים

Leave a Reply