המופע 2022: מכשירי DAC ומתאמים דונגלים

0
המופע 2022: מכשירי DAC ומתאמים דונגלים

לפעמים הדברים הקטנים ביותר עושים את ההשפעה הגדולה ביותר וכך היה לחוויה שלנו בדוכן THE Headphonium בתערוכה. הבאנו מבחר ציוד כולל Toping D90SE/A90, Singxer SA-1, ו אפוס כספי שהושאלה לנו בנדיבות על ידי אפוס; ללין מילר היה הרבה מה לומר על השלישייה שתוכלו לקרוא כאן.

אנחנו גם רוצים להודות Schiit Audio על שהשאלו לנו מגבר משולב Ragnarok 2, Astell & Kern עבור קאן Maxx DAPו- HiFiMAN על תרומתם הנדיבה של אוזניות למופע.

לין ואני הבאנו מבחר רחב מאוד של Dongle DACs כולל קאיין RU6, Questyle M12 ו M15, Centrance DacPortHD, Helm Audio Bolt ורבים אחרים. בשלב מסוים היו לנו יותר מ-30 DACs של Dongle על השולחנות שהמשתתפים בתוכנית יוכלו לנסות.

מכשירי ה-Dongle DAC קיבלו יותר תשומת לב מחלק מהציוד האחר, לא שחסר לו כל ציוד, אבל היינו מוצפים במהירות כשהמופע נפתח ומי שמתעניין באודיו אישי הופיעו.

מה שגם התברר מהר היה שהיו לנו שתי קבוצות של משתתפים; היו לנו אנשים שבאו לנסות דגמים ספציפיים שהם קראו עליהם בביקורות שלנו והתעניינו לשמוע בעצמם, והיו לנו אנשים שחיפשו את DACs Dongle הקטנים ביותר שיעבדו הכי טוב עבורם.

מאזיני “Head-Fi” הגיעו לנסות את ה-Cayin RU6, אפוג’י גרוב, Centrance DacPortHD ו-Questyle M15 עם האוזניות הגדולות ביותר בתצוגה ועם IEMs משלהם; אתה לא יכול להביא מגבר או רמקול למופע אודיו מתקדם אבל אתה בהחלט יכול להביא את האוזניות שלך איתך.

מה שגם זכה לתשומת לב רבה מהקבוצה הזו היה המתאם הקטן שבו השתמשנו כדי להמיר USB Type-C ל-Lightning. השתמשנו ב- a DD-HiFi TC28i ממיר ברק ל-USB (34.99 דולר ב- Audio46) במקום להחליף כבלים ולנסות לעמוד בקצב של כל האפשרויות העומדות בפנינו.

המתאם הקטן עבד עם כל אייפון ואייפד שהגיעו ללא יוצא מן הכלל. עם גוף האלומיניום האנודיז שלו ואיכות הבנייה המעולה שלו, ה-DD-HiFi TC28i שרד יותר משלושה ימים של התעללות כבדה שכן נעשה בו שימוש בקלות יותר מ-300 פעמים בשולחן שלנו. חיבור וניתוק זה הראה שהוא שווה כל אגורה מהמחיר המבוקש של 35$.

כששאלנו מה זה ואיפה אנשים יכולים לקנות אחד, הצענו אודיו46 מאחר שהיו להם מלאי בארה”ב, אבל נאמר להם שהם נמכרו עד סוף יום שישי אחר הצהריים ועליהם להפנות אנשים אל אתר DDHiFi לשארית סוף השבוע.

בְּ $49.99, המתאם הקטן הוא חובה למשתמשי אפל. אנחנו לא שולטים במחיר.

Audioquest Dragonfly Cobalt

לא כולם רוצים משהו מגושם כמו AudioQuest DragonFly Cobalt או Questyle M15 תלוי בקצה הסמארטפון שלהם, וקבוצת האנשים הזו התעניינה מאוד בקטנטן DDHiFI TC35B (USB Type-C) ו TC35i דגמים (ברק) שעובדים ממש טוב; הם גם לא זולים למי שתוהה.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

שני הדגמים האלה שוקלים פחות מ-5 גרם, הם באורך של כ-19 מ”מ בזמן שהם מציעים 32-bit/384kHz PCM תמיכה בהשמעה. התמחור משתנה בין שני הדגמים עקב עמלות רישוי של אפל, אך גם גרסאות Lightning ו-USB זמינות עבור פחות מ-80 דולר דולר אמריקאי. בין גודל, בנייה ומחיר, דגמי ה-TC35 הקטנים היו פופולריים מאוד בקרב המשתמשים.

ddHiFi TC44b DJ44b DJ44 ו-DJ35 Dongle DACs
מלמעלה בכיוון השעון: ddHiFi TC44B, DJ44C DJ44B, DJ44AGו DJ35AG מתאם DACs

על גבי מתאמי Lightning ומחשבי Dongle DAC קטנים יותר, היה מוצר DDHiFi שלישי שמשך תשומת לב רבה וזה היה קו מתאמי האוזניות שלהם.

למשתמשי IEM ואוזניות יש תמיד בעיות עם סיום ואנשים רבים שאלו אם יש לנו מתאמים איתנו כי לאוזניות שלהם היו חיבורים עם חיבורים של 2.5 מ”מ או 4.4 מ”מ.

התשובה שלנו תמיד הייתה זהה; “יש לנו מתאם לזה.”

מתאמי DDHiFI הם כולם מבנה אלומיניום ופליז אנודייז ומציעים 2.5 מ”מ עד 3.5 מ”מ, 2.5 מ”מ עד 4.4 מ”מ, 2.5 מ”מ עד 6.35 מ”מ, 4.4 מ”מ עד 2.5, 4.4 מ”מ עד 3.5 מ”מ, 4.4 מ”מ עד 6.35 מ”מ עד X4. , וממירים של 3.5 מ”מ עד 6.35 מ”מ.

מי שלא משקיע הרבה בקטגוריית האוזניות, צפוי להיות מאוד מבולבל מכל הגדלים והאפשרויות הללו וקל להבין מדוע; התעשייה אכן צריכה לפשט את הדברים עבור אנשים שמחפשים להיכנס לאוזניות מתקדמות ולא לפוצץ את ההזדמנות עם השוק הפוטנציאלי הזה.

DDHiFi אפילו מייצר מחבר מיוחד עבור נגני A&K שמשתמש בשקעי 2.5 מ”מ ו-3.5 מ”מ בנגן כדי לספק פלט מוארק במלואו של 4.4 מ”מ על המתאם. המחירים נעים בין כ-$20 לקצת יותר מ-$50, תלוי באיזה מתאם יש צורך.

כאשר אנשים הרימו את המתאם והשתמשו בו, התגובה המכריעה הייתה שהאיכות הייתה גבוהה בהרבה מהמחיר שהוצע. גם כאן ראינו חברות עם מלאי בארה”ב של המתאמים הנפוצים יותר נמכרו עד אמצע יום שישי אחר הצהריים.

זה היה מעניין אותנו שעם כל הציוד הגדול שיש לראות ולקנות, החברה שכנראה מכרה הכי הרבה ציוד הייתה חנות קטנה 7000 מייל משם בשנזן.

המשך לקרוא: הצג דוחות מהתוכנית 2022

קריאה קשורה: DACs Dongle הטובים ביותר

פוסטים דומים

Leave a Reply