הזרמת מוזיקה TIDAL מגיעה לאודיו לרכב Alpine

1
הזרמת מוזיקה TIDAL מגיעה לאודיו לרכב Alpine

Alpine הכריזה על עדכון תוכנה חינמי ליחידות ראש נבחרות המאפשר תמיכה בשירות הזרמת המוזיקה TIDAL. הדגמים המקבלים את עדכון התוכנה כוללים את ה- Alpine Halo11 iLX-F511 החדש, ה- Alpine Halo9 iLX-F509, iLX-507ומכשירי רדיו ספציפיים לג’יפים i509-WRA-JK ו i509-WRA-JL.

לאחר עדכון, לקוחות יחידות ראש תואמות של Alpine יוכלו לגשת לחוויית הסטרימינג ברזולוציה גבוהה עם TIDAL, ולגשת לקטלוג שלה של למעלה מ-90 מיליון שירים ו-450,000 סרטונים.

עבור חברי TIDAL HiFi ו-HiFi Plus, הם יקבלו אודיו ללא הפסדים ואפשרויות מוזיקה בנאמנות גבוהה לאיכות סאונד מעולה שמעבירה את חווית המוזיקה. TIDAL Masters, שנמסר בשיתוף עם Master Quality Authenticated (MQA), מאפשר לחברי HiFi Plus להאזין למוזיקה בדיוק כפי שהאמן התכוון שהרצועה תישמע. עם אלפי רשימות השמעה שנאספו במומחיות לקוחות יוכלו להאזין לכל הז’אנרים ולגלות אמנים חדשים באמצעות TIDAL Rising.

Alpine היא חברת האודיו לרכב לאחר השוק הראשונה עם אינטגרציה מלאה של TIDAL.

איך זה עובד

יחידות הראש Alpine פועלות באמצעות TIDAL Connect ו-WiFi. זה אומר שתצטרך לחבר את יחידת הראש Alpine ל-WiFi, או באמצעות חיבור מהסמארטפון שלך או מהמכונית עצמה (אם מובנית).

לאחר מכן כל ההשמעה נשלטת מאפליקציית TIDAL המותקנת מראש ביחידה הראשית.

התוכן הזמין מבוסס על המועדפים על חשבונך ועל החומרים המקודמים של TIDAL (מהדורות חדשות, רשימות השמעה מאוצרות וכו’). אתה לא יכול להשתמש ב-TIDAL במצב לא מקוון, מה שאומר שאין גישה לשמירת החשבון.

לקוחות יכולים לגשת לתכונות נבחרות של TIDAL ישירות ביחידה הראשית, כולל “My Mix”, אוצר סאונד מותאם אישית המבוסס על היסטוריית האזנה, רשימות השמעה שנאספו במומחיות ותובנות האזנה יומיומיות אישיות. לתכונת TIDAL יש גם גישה נוחה לפקדי מוזיקה כמו הפעלה/השהה, חזור, ערבוב, רשימת השמעה וחיפוש, שבהם המאזינים יכולים לדפדף בין אמנים מומלצים, ז’אנרים, “מצבי רוח” ועוד.

יחידות מסוגלות לפענח ליבת MQA בעת משחק TIDAL Masters.

שימוש בטכנולוגיית טפטוף מהקו High-Res החדש של Alpine; סטטוס Ultra AlpineF#1 (64-bit/384kHz) וה מערכת סטטוס אלפיני (24-bit/192kHz), הקו החדש של יחידות ראש של Alpine מסוגלות להשמיע ולפענח קבצי 24-bit/96kHz.

הדגמת וידאו

סרטון זה מספק סקירה טובה מאוד של כל התכונות של יחידות ראש אלפיני מהדגם הנוכחי, כולל שילוב חדש של TIDAL. קטע TIDAL מתחיל בערך 8:15 בסרטון.

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

זמינות

הורד את עדכון התוכנה ופעל לפי ההוראות בכתובת kb.alpine-usa.com. אפליקציית TIDAL זמינה ב- חנות אפליקציות אוֹ גוגל פליי. נדרש מנוי TIDAL ונמכר בנפרד. כדי לגשת ל-TIDAL ביחידת הראש האלפינית, היחידה הראשית חייבת להיות קשורה לנקודה חמה לנייד או לסמארטפון. תעריפי נתונים עשויים לחול.

קריאה קשורה:

מערכת רמקולים פרימיום Sonus Faber החדשה מגיעה עטופה במזראטי גרקאלה

מערכת התייחסות מקינטוש MX1375 הופיעה לראשונה בג’יפ גרנד וואגונר

פוסטים דומים

Leave a Reply