בית הספר למוזיקה TIDAL שואף ליצור דור חדש של ילדים שיכולים לזהות את מיילס דייויס ולקרוא מפה

1
בית הספר למוזיקה TIDAL שואף ליצור דור חדש של ילדים שיכולים לזהות את מיילס דייויס ולקרוא מפה

זה היה צריך לקרות מזמן, אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם. TIDAL מודעת בבירור לכך שהדור הבא של מאזיני המוזיקה מתחנך ב-TikTok ושהחשיפה שלהם ל-100 השנים האחרונות של מוזיקה ששווה להאזין לה היא מוגבלת למדי.

אם אנחנו מתכוונים להצמיח את הדור הבא של אודיופילים או צרכנים שאכפת להם מאיכות הסאונד – זה לא יקרה אלא אם כן נרחיב את דעתם לעולם גדול הרבה יותר ולמלחינים, כותבי השירים והמוזיקאים שהגיעו לפני דרייק ודי ג’יי חאלד.

אנחנו גם מאוד אוהבים את הדגש על מוזיקת ​​עולם וללמד ילדים על שאר כדור הארץ ומאיפה נוצרה הרבה מוזיקה מעולה.

מערכת החינוך שלנו נכשלה כישלון חרוץ בעניין הזה וכל דבר שעוזר לילדים לאתר את תל אביב, הונג קונג, בואנוס טלה ופראג על המפה הוא רעיון מצוין.

הסקיני

שירות הזרמת המוזיקה והבידור העולמי TIDAL הושק היום בית ספר למוזיקהמרכז למידה חדש כדי לספק למנויים רשימות השמעה שובות לב בהשראת ז’אנרים ומיקומים גיאוגרפיים ייחודיים.

תוכן במרכז הלמידה החדש ירחיב את סדרת 101 הפלייליסטים הקיימים של TIDAL, ומדגיש את המקורות וההיסטוריה של המוזיקה והכלים שמעצבים את הצלילים הפופולריים ביותר של ימינו.

בית הספר למוזיקה TIDAL יהיה בית לתוכן העריכה של TIDAL שנאסף במומחיות שנועד להרחיב את הידע וההערכה של החברים בז’אנרים – חברים יכולים לצפות שרשימות השמעה יתרעננו וירחבו על בסיס קבוע.

רכיבי מרכז בית הספר למוזיקה:

לילדים: רשימות השמעה המספקות היכרות עם ז’אנרים מוזיקליים (ללא שפה/נושאים מפורשים) לילדים באמצעות שירים מהנים ומרתקים כולל קלאסיקות כמו “Life Is a Highway” מאת Rascal Flatts, “Try Everything” מאת שאקירה, “U Can’t Touch This” מאת MC Hammer, ועוד!

ז’אנר למתחילים: 20 רצועות יסוד מכל הז’אנרים הגדולים כולל קאנטרי, מטאל, דאנס, קיי-פופ, פולק ואמריקנה.

גיאוגרפיה למתחילים: 20 רצועות משווקים ברחבי העולם שנבחרו על ידי עורכים מקומיים כדי לשמש מבוא למוזיקה מרחבי העולם כולל קרואטיה, ברזיל, אירלנד, קנדה ועוד.

לצלול לעומק: פלייליסטים המשמשים כהקדמה ל-90+ תת-ז’אנרים – מ-Drill Rap (“Welcome to the Party” מאת Pop Smoke) ועד ג’אז לטיני (“Mambo Gozon” מאת טיטו פואנטה) ועד דת’ מטאל (“Slowly We Rot” מאת Obituary ).

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

מוּסִיקוֹלוֹגִיָה: רשימות השמעה שחוקרות כיצד כלי נגינה מפורסמים – כמו גיטרת גיבסון SG, הפסנתר החשמלי של פנדר רודס ואפילו פעמון הפרה – שימשו במוזיקה לאורך עשרות השנים, בכל הז’אנרים. השירים המופיעים בקטגוריה זו כוללים את “Dance The Night Away” מאת ואן חאל, “Back In Black” מאת AC/DC, “All I Do” מאת סטיבי וונדר ועוד!

“בעוד שמגמות מוזיקה משתנות, צלילי היסוד המודגשים לאורך הפלייליסטים הללו ימשיכו לעצב את המוזיקה במשך שנים רבות. כמאזינים, הכרת ההיסטוריה הזו בונה הערכה עמוקה יותר ומעלה את הקשר בין אמנים ומעריצים”, אמר טוני ג’רבינו, סמנכ”ל ועורך תכנות ועריכה של TIDAL. “באמצעות תוכן כמו בית הספר למוזיקה, אנחנו מכפילים את המשימה שלנו לשים אמנים וחובבי מוזיקה במקום הראשון על ידי יצירת דרכים חדשות להאזין ולגלות מוזיקה חדשה.”

בית ספר למוזיקה הוא ההצעה האחרונה של TIDAL המתוכננת לעונת החזרה לבית הספר. ב-15 באוגוסט, TIDAL השיקה סדרה של פלייליסטים אוצרים המתמקדים במאבקים שונים בבריאות הנפש שאנשים יכולים לחוות במהלך עונת החזרה לבית הספר, כולל למצוא את המילים, הטוב עוד לפנינוו אתה הולך להיות בסדר לעזור לאנשים מכל הגילאים בתקופה זו.

TIDAL מציעה לחובבי מוזיקה גישה בלתי מוגבלת לקטלוג נרחב של למעלה מ-90 מיליון רצועות בכל הז’אנרים, 450,000 קליפים, אלפי רשימות השמעה שנאספו במומחיות על ידי צוות העריכה המנוסה של TIDAL, ומאות אירועים חיים.

חובבי מוזיקה יכולים לגשת ל-TIDAL דרך מגוון אפשרויות חברות כולל; חינם כולל הפרעות מינימליות, HiFi עם גישה ללא הפרעות לאיכות צליל HiFi ויכולות לא מקוונות, ו HiFi פלוס מה שמעניק גם גישה לפורמטי סאונד סוחפים מהטובים בקבוצה.

למד עוד על TIDAL והירשם בכתובת TIDAL.com.

קריאה קשורה:

TIDAL משיקה את HiFi Plus: טוב יותר עבור אמנים ומאזינים

Spotify HiFi וקצת משאלת לב

Apple Music משדרגת לאודיו ללא הפסדים ול-Dolby Atmos ללא תוספת תשלום

פוסטים דומים

Leave a Reply