אפליקציית TikTok Music עומדת להפוך לכאב ראש אמיתי עבור Spotify ואפל מיוזיק

0

האם Spotify ואפל מיוזיק צריכות לדאוג לגבי זה? זה נראה כמו טיק טוק הולך להיכנס לנוף זרימת המוזיקה הייעודי עם אפליקציית סטרימינג משלה. זה כבר מכה גלים ביצירת המוזיקה, ההפצה והשיווק כפי שדווח בעבר במאמר של טד ג’ויה: חברות תקליטים Dig Their Own Grave. ולחפירה קוראים TikTok.

לוגו של TikTok

החל מסימן מסחרי

בהמשך להגשת סימן מסחרי באוסטרליה בנובמבר 2021 עבור הלייבל “TikTok Music”, ByteDance (חברת האם של TikTok) גם הגישה את אותו הדבר בקשה לסימן מסחר עבור התווית הזו עם משרד הפטנטים והסימנים המסחריים האמריקאי.

על פי מידע שידוע עד כה, שירות TikTok Music יכלול את היכולת לרכוש, לנגן, לשתף ולהוריד מוזיקה, כמו גם להמליץ ​​על רשימות השמעה, להעיר הערות וליצור ולהזרים אודיו ווידאו בשידור חי.

מה TikTok עשה עד כה

בשנת 2020, ByteDance השיקה אפליקציית הזרמת מוזיקה בשם רסו ב הוֹדוּ, בְּרָזִילו אִינדוֹנֵזִיָה שיש לה למעלה מ-40 מיליון משתמשים נכון לנובמבר 2021. Resso מאפשרת למשתמשים ליצור רשימות השמעה, לשתף שירים במדיה חברתית ולהשתתף בדיונים על מוזיקה קהילתית בדומה למה שמוצע עבור TikTok Music.

Resso Top 50 2022
רסו הודו

מידע עדיין מגיע

לא ידוע אם אפליקציית TikTok Music תיראה ותנווט בדומה ל- Resso או אם ייווצר ממשק ויזואלי חדש. אין עדיין מידע על המנוי האפשרי או הרמות הנתמכות בפרסומות, או אילו שותפי מכשיר, בנוסף לדפדפני אינטרנט, עשויים להיות בתמהיל. כמו כן, האם TikTok יכלול אפשרויות Hi-Res Audio ו/או אודיו מרחבי?

הגורם הלא ידוע הרחב יותר הוא האם אפל, ספוטיפיי או אפילו אמזון יצטרכו לבצע שינויים כדי להישאר תחרותיים ברגע ש-TikTok Music תהפוך לזמינה נרחבת ותתחיל למשוך משתמשים. מבין השלושה, Spotify היא כנראה הפגיעה ביותר, בעוד לאפל ולאמזון יש כספים כמעט בלתי מוגבלים להזרים למוזיקה אם הם רוצים להדוף תחרות. כמובן של-TikTok Music יכולות להיות השלכות גם על TIDAL ו-Qobuz.

לא משנה מה ByteDance יחליט לגבי היישום של TikTok Music, לנוכחות של אפליקציה כזו צפויה להיות השפעה משמעותית על נוף הזרמת המוזיקה.

ככל שיתגלו פרטים נוספים, מאמר זה יעודכן, או מאמר חדש ייווצר בהתאם.

עֵצָה: גלה עוד על ByteDance, הבעלים של TikTok.

קריאה קשורה:

פרסומת. גלול להמשך קריאה.

פוסטים דומים

Leave a Reply